Bancuri, glumitse, poze funny :)

Glume, bancuri să râdeţi cât puteţi.
bodyspeed
Moderator
Moderator

Re: Bancuri, glumitse, poze funny :)

Mesajde bodyspeed » 17 Apr 2015, 01:04

Trei soareci intr-un bar trageau shot-uri de tequila.Primul toarna un shot, isi umfla muschii si incepe:
- Ba fraierilor, voi stiti capcanele alea de soareci pe care le pun bulangiii de oameni cu o bucatica de cascaval inauntru? Ei bine, io desfac dintii aia, fac vreo 20 de tractiuni la capcana , iau cascavalul si o sterg, ba!!!
- Mama , ce tare e asta! Al doilea isi pune tequila, se scutura si zice:
- Brrr, stiti voi grauntele alea mici si roz,bobitele alea de grau cu otrava ? Eu iau cateva boabe, le pisez, le pun pe o foita si pac! le trag pe nas! - Ba ... asta e nebun de tot! auzi, se drogheaza cu otrava!
Al treilea isi pune si el un paharel, il da pe gat, se incordeaza, se scutura un pic si o ia la fuga.
- Unde fugi dementule? - Ma duc sa F__ pisica !!!

---------------------------------------------

Un tip isi pierde scula intr-un accident. Merge la doctor sa-i faca si lui ceva. Doctorul zice:"Stam cam prost cu donatorii acum asa ca nu am decit o trompa de la un pui de elefant."
Zis si facut.
Vine omul la control peste o luna.Totul era in regula, mai crescuse nitel, nevasta era multumita.La fel si in luna urmatoare. Vine omul in a treia luna la doctor necajit:"Domnu doctor am o mica problema.O crescut acuma de-o tirii dupa mine.Asta nu ar fi o problema da' cind merg prin piata fura mere de pe tarabe si mi le baga in fund."

---------------------------------------------

Trei barbati vorbeau despre viata lor amoroasa.
- Italianul: "Saptamina trecuta, m-am culcat cu draga mea Lucia, a fost grozav. Am uns-o toata cu ulei de masline, am facut dragoste patimasa si la final ea a gemut pentru 5 minute."
- Francezul: "Saptamina trecuta, am facut amor cu iubita mea Amelie, a fost grozav. Am intins frisca peste tot trupul ei, am facut dragoste ca nebunii si la final ea a tipat pentru 15 minute."
- Romanul: "Ei bine, saptamina trecuta si eu am facut dragoste cu Maria a mea. Am dat-o prin untura, am facut sex si apoi ea a urlat sase ceasuri."
Uimiti, italianul si francezul il intreaba:
- Ce naiba ai putut tu sa-i faci muierii de-a tipat 6 ore?
- Mi-am sters mainile de perdele.
=)) =)) =))
Keep calm and drink ABSINTHE!

Share This

LoveNOE
Owner-CS
Owner-CS

Mesajde LoveNOE » 17 Apr 2015, 01:51

Genial ultimu, am ras cu lacrimi =))
bodyspeed
Moderator
Moderator

Mesajde bodyspeed » 17 Apr 2015, 12:04

Ce vremuri...
Mi-e dor sa ma joc pe un Nintendo...sa-mi umplu peretii la propriu cu postere de prin reviste..sa ascult o muzica adevarata (Genius, Asia, 3 sud est, Body&Soul, N&D, Animal x ), sa mai joc o v-ati ascunselea sa ma ascund prin iarba mare de prin gradina sau pe sub masini..sa ajung acasa cu genunchii si coatele julite, mi-e dor sa mai revad si desenele din copilarie...nu prostiile de le baga astia in zilele noastre la tv :(

.soLLo
Moderator
Moderator

Mesajde .soLLo » 19 Apr 2015, 00:50

Isi cumpara ursul masina noua si pleaca sa se plimbe prin padure. La unmoment dat se intalneste cu iepurasul. Iepurasul:- Ce faci ursule? … asta-i masina ta?Ursul: – Da bah … hai sa te fac o tura! Se urca iepurasul in masina si pleaca cu ursul prin padure. Se plmba eicat se plimba si ajung la o prapastie …Ursul: – Iepurasule pui pariu cu mine ca la 200km/h eu pun frana la uncentimetru de prapastie?Iepurasul: – Hai bre ursule! … ia sa te vad!Baga ursul 100 …. baga 200 …la un metru de prapastie se uita la iepurassi-l intreaba: – Iepurasule te-ai pisat pe tine?Iepurasul: daaaaaa …Pune ursul frana si se opreste la fix un centimetru de prapastie.Iepurasul:- bravo bre ursule !! …. dar tu pui pariu ca eu la 300km/h punfrana la un milimetru de prapastie?Ursul: – hai bah !! … ia sa te vad!Se urca iepurasul la volan si incepe … 100 …. 200 … 300 km/h … la un metru deprapastie se uita la urs si-l intreaba Ursule te-ai pisat pe tine?Ursul: – daaaaaaaa ……Iepurasul: – Poti sa te si ca*i ca eu nu ajung la frana …
=)) =))
"Dacă greierul face cri cri, atunci creierul face gri gri?"
bodyspeed
Moderator
Moderator

Mesajde bodyspeed » 19 Apr 2015, 00:58

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

Intr-o zi, animalele padurii fac o delegatie si o trimit la leu:
- Leule, uite care situatia: e plina toata padurea de caca, de pipi... Unde te uiti toate tufisurile sunt pline. Asa nu mai putem trai, trebuie facut ceva.
- De acord, zice leul, facem un WC public.
Se apuca ei si fac un WC public cu gemulet, cu incuietoare la usa, vopsit roz, mai mare frumusetea.
Si, ca sa nu-l strice cineva, l-au pus pe urs de paza.
Lipseste ursul cateva minute, intr-o zi. Cand vine inapoi, geamul spart la WC. Ancheta mare... Aduna leul toate animalele:
- Care-ati spart, ma, geamul?
Iese iepurasul, amarat, in fata:
- Eu, leule.
- Cum asa?
- Pai sa vezi: stateam eu la rand la WC, cand, cineva dinauntru, ma intreaba: "Ma, esti mic ?" Zic eu, "Da" El zice "Ai blana ?", Eu zic "Da, am". Pac ma insfaca, se sterge cu mine la fund si ma arunca pe fereastra.
Uite asa am spart geamul.
- Bine ma, hai ca esti amarat, du-te linistit.
A doua zi iar lipseste ursul, iar geamul spart, iar ancheta. Cine-a spart geamul? Iese tot iepurasul in fata.
- Tot tu, ma nefericitule? zice leul.
- Da, maria-ta. Asteptam la rand la WC ..........
- Gata, zice leul, nasol de tine, poti pleca.
A treia zi, aceeasi chestie, iar ancheta.
- Cine a spart geamul? intreaba leul.
Iar iese iepurasul.
- Asta-i culmea! Din nou tu, ma?
- Da, leule, stai sa vezi cum a fost. Stateam eu pe WC azi si aud pe cineva ca misca la usa. Zic: "Esti mic?", El zice "Da", L-am luat, m-am sters la fund cu el si am sarit pe fereastra.
- Pai tot tu, ma?
- Da...ca era ariciul. =)) =)) =))
.soLLo
Moderator
Moderator

Mesajde .soLLo » 21 Apr 2015, 19:26

Chuck Norris b-)
bodyspeed
Moderator
Moderator

Mesajde bodyspeed » 17 Mai 2015, 11:30

Un filmulet destul de interesant care tot face valva zilele astea pe facebook =D>

bodyspeed
Moderator
Moderator

Mesajde bodyspeed » 18 Mai 2015, 23:31

Mergea un popa pe autostrada. La un moment dat, vede o blonda care facea autostopul. O ia cu el. Dupa vreo 5km, ii pune mana pe picior.
Blonda: "Parinte, versetul 14 Ioan!". Parintele ia mana. Dupa vreo alti 6km ii pune iar mana pe picior. Blonda: "Parinte, versetul 14 Ioan!". Ajunge popa acasa nervos, ia Biblia si citeste versetul 14 Ioan: "Esti pe calea cea buna! =)) =)) =)) =)) =))

O doamna se vaita unei prietene:
- Draga, nu stiu ce sa ma mai fac sotul meu nu poate sa adoarma noaptea daca nu se joaca cu sanii mei.
- Stai draga mea linistita, al meu are acelasi obicei nu e o problema.
- Da poate pentru tine nu e....dar noi dormim in paturi separate!

Moare un doctor cardiolog. La inmormantare, colegii si prietenii s-au gandit sa faca ceva mai deosebit si i-au comandat toate cele necesare in forma de inima. Sicriul, groapa, coroanele, pana si coliva erau in forma de inima. In timpul slujbei, un barbat izbucneste intr-un ras nebun. Contrariat, preotul il intreaba:
- Ce ai domnule? Tocmai acum ti-ai gasit sa razi? La care tipul raspunde:
- Imi pare rau parinte, dar nu m-am putut abtine, am vazut ca la colegul meu toate sunt in forma de inima...si incercam sa imi imaginez cum o sa fie la inmormantarea mea...pentru ca ..stiti, eu sunt ginecolog!:)

La farmacie vine o bătrână de 80 de ani cu o rețetă. Farmacistul o întreabă:
- Rețeta este pentru dumneavoastră?
- Da.
- Păi știți că este o rețetă de anticoncepționale? Acestea nu vă mai pot ajuta cu nimic.
- Ba da, mă ajută să dorm liniștită.
- Cum așa?
- Iau câte o pastilă în fiecare dimineață, o pisez și o dizolv în paharul cu suc al nepoatei mele de 16 ani. Așa pot și eu să dorm liniștită!

O tipa in autobuz:
Merg cu autobuzul catre casa,dar autobuzul este plin Nu vreau sa ma inghesui pana la aparatul de compostat, mai bine rog o doamna sa imi composteze biletul.
Dar cum sa ma adresez oare ? Sa o tutuiesc sau sa ma adresez cu Dvs ?
La penultima statie nu a coborat, deci merge pana la capatul de linie.
Ma uit mai atent la ea, are o sticla de vin, adica sigur merge la un barbat.
Vinul nu este cel mai ieftin, deci barbatul arata bine.
In satul meu sunt doi barbati care arata bine: sotul meu si amantul meu.
La amantul meu sigur nu poate merge deoarece eu acolo ma duc acum.
Inseamna ca merge la sotul meu.
Sotul meu are doua amante: Claudia si Andreea.
Claudia e in delegatie...
"Andreea, poti sa-mi compostezi si mie acest bilet, te rog ?"
Andreea: "De unde ne cunoastem??????"
:)) :)) :))
bodyspeed
Moderator
Moderator

Mesajde bodyspeed » 28 Mai 2015, 20:34

Astazi m-a mancat in cur sa sar cu parasuta.
Mare greseala…
In caz ca nu stiti,la primul salt nu te lasa singur,te leaga cu un ham de un tip si trebuie sa sari cu el…In fine,tipul isi leaga hamul de mine,tragem aer in piept si sarim.
Dupa vreo 2 minute ma intreaba:”Si,de cat timp esti instructor?”.
=)) =)) =)) =)) =))

Bula se duce, dupa ore, la invatatoare:
-Doamna invatatoare, va dau 100 de lei daca va dati jos bluza!
-Vai Bula, cum indraznesti?!
-Doamna invatatoare, 100 lei sunt, totusi, bani!
Invatatoarea cedeaza si Bula continua sa ofere cate sute de lei pentru fiecare piesa de vestimentatie.
A doua zi la scoala, directorul:
-Doamna invatatoare, v-a dat elevul Bula, ieri, salariu pe luna aceasta, l-am rugat sa treaca sa vi-l lase..

Azi am gasit o lampa si am inceput s-o frec de zor . La un moment dat iese duhul lampii :
– Ce dorinta vrei sa-ti indeplinesc stapane , ma intreaba ,duhul ?
– Vreau sa fiu fericit .
– Ei atunci ……freaca si tu altceva ….
10502236_857567280947431_5213576964128120914_n.jpg
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
bodyspeed
Moderator
Moderator

Mesajde bodyspeed » 27 Iun 2015, 16:21

Când iubita sau soția ta este însărcinată , toate prietenele ei îi freacă burta și ii spun : "Felicitări!
Dar de ce niciuna nu vine și la tine să ți-o frece și să-ți zică : " Bună treabă ! "?

Ajung acasă şi găsesc pe frigider următorul bilet:
„Nu mai merge! Nu mai suport! Plec la mama!”.
Am deschis frigiderul şi surpriză: mergea perfect!

O tanara , vazand privirile pe care preotul le arunca spre decolteul ei , zice:
– parinte , va place cruciulita mea de lagat ?
– scuze , ma uitam mai mult la cei doi talhari care incadreaza cruciulita !!!

Într-un autobuz aglomerat cineva a împins accidental o domnisoară, care a căzut pe genunchii unui preot.
– Oh-ho-ho parinte ! – exclamă ea, privind cu interes spre preot.
– Niciun fel de oho-ho, fiica mea, e cheia de la poarta bisericii , nu altceva !

Un preot şi un dascăl stăteau pe marginea şoselei cu o pancartă în mână pe care scria:
“Sfârşitul e aproape. Căiţi-vă!”
Pe lângă ei treceau maşini şi imediat după fiecare maşină se auzea o buşitură şi o explozie.
După o vreme, dascălul întreabă: –
Părinte, nu ar fi mai bine să scriem pe pancartă “Podul din faţă este rupt”?

Vine o fata de 17 ani la popa, sa se spovedeasca. Trista, de tot in lacrimi intra in confesional.
-zi-mi fata mea, ce ai facut?
-Apoi, parinte, eram acasa, in camera si a venit la mine Vasile.
Popa, plictisit:
-Si?
-Si a inceput sa ma sarute, pasional…
Popa, putin mai interesat:
-Si?
-Si a inceput sa ma pipaie peste tot…
Popa, inflacarat:
-Siii?
-Si m-a dezbracat…
Popa, in culmea extazului:
-Siiiiiii?
-Si s-a urcat peste mine…
Popa, inebunit:
-SIIIII?
-Si a intrat mama !
-FI-RA-R **** A DRACULUI !!!!

Pe centură, un tip se opreşte la cea mai sexy blondă şi-o întreabă:
– Care-i tarifu’?
– 50 de euro, zice tipa plictisită.
– Îţi dau 100, dar facem cum vreau eu?
Tipa, temându-se că a dat peste vreun pervers, refuză. Se duce mai încolo, la alta, întreabă cât costă, i se zice că 80 de euro. Aceeaşi tehnică, îi propune dublu, dar să facă cum vrea el.
Tipa, de frică, refuză.
Mai încearcă cu alte fete până ajunge la una care acceptă.
– 1.000 de euro ora.
– Dacă-ţi dau 2.000, o faci cum vreau eu?
– Ok, accept, zice tipa, gândindu-se că pentru 2.000 de euro merită să încerce, la urma urmei, ce-ar putea fi aşa de rău?
Se suie ei în maşină, pleacă la un hotel, de unde el iese foarte fericit, iar ea foarte botoasă. Întorcându-se pe centură, toate tipele s-ar strâns curioase în jurul ei.
– Ei, tu, cum a vrut?
– Ei, cum să vrea?!?! Pe datorie!!!
mykutz
Administrator
Administrator

Mesajde mykutz » 27 Iun 2015, 18:00

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

fugi ba baiatule
Imagine
PerFecT
V.I.P.
V.I.P.

Mesajde PerFecT » 28 Iun 2015, 00:05

Super misto :)) =)) da de obocei banii se dau inainte :))
Imagine

Dacă nu înjuri când conduci mașina, înseamnă că nu ești atent !
.soLLo
Moderator
Moderator

Mesajde .soLLo » 28 Iun 2015, 03:34

Te pricepi ? =)) =))
beatriceisis
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde beatriceisis » 08 Iul 2015, 09:34

:)) :)) :)) foarte amuzant
................
|LE|Krav
Gold Member
Gold Member

Mesajde |LE|Krav » 09 Iul 2015, 21:53

Bula se intalneste pe strada cu un prieten care il intreaba:
- Bula, am auzit ca ti-a murit soacra. Ce-a avut?
- Ceva bijuterii, un televizor si putine economii...
- Nu asta te-am intrebat. Ce i-a lipsit?
- Pai, masina, o casa sau un apartament proprietate personala...
- Bula, de ce a murit?
- A fost la noi in vizita, eu i-am spus sa mearga in pivnita sa duca niste cartofi, sa facem pireu. A cazut pe scari si si-a rupt gatul.
- Ce ghinion! Si ce-ati facut?
- Macaroane cu branza.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bula sta seara in baie si isi admira sexul.
-Iauite, draga, ii spune neveste-si, daca as fi avut sexul mai lung cu 5 centimetri, as fi fost rege!
-Da, iubitule, dar daca l-ai fi avut cu 5 centimetri mai scurt, ai fi fost regina...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trei rechini: R.General, R.Sheriff si R.Bula (paznicii oceanului).Dupa patrulare povesteau cele intamplate.
R.General "Ma baieti...cum innotam eu asa, ce credeti ca am vazut? Un mare vapor de se scufunda. Am luat repede o mare placa de inox si am nituit gaura salvandu-i pe cei de pe vapor!"(Bravoo...).
R.Sheriff "Patrulam prin sectorul meu si am vazut o salupa ce gonea catre un petrolier. M-am indreptat cu cea mai mare viteza catre el am sarit in salupa i-am dat f`o doua cozi peste fata individului, l-am tras pe dreapta, i-am futut o amenda si am salvat pestimea de la poluare...!!!" Acu` veni si randul Rechinului Bula care iata ce spunea: "...innotam agale pe la marginea raului si ce credeti c-am vazut??? (Ce? Ce?) O barca domnilor! (Aaaaa...) Stiti ce era in barca? (Ce? Ce?) O gagica Domnilor! ( Oaaaau) Deodata gagica incepu sa se dezbrace... ( Si?!) Si si-a dat puloverul jos... (Si?!) Si si-a dat sutienul
Hyman G. Rickover ~ " Good ideas and innovations must be driven into existence by courage and patience."
"INFRANGEREA este adesea o situatie temporara. RENUNTAREA este cea care o face permanenta."

Share This

Înapoi la “Bancuri”