Dragoste in Las Vegas

Glume, bancuri să râdeţi cât puteţi.
|LE|Krav
Gold Member
Gold Member

Dragoste in Las Vegas

Mesajde |LE|Krav » 15 Iul 2017, 19:44

– Uite, vezi molul acela? Am 3 magazine de haine de firma.Le-am deschis cu ajutorul banilor pe care i-am castigat facand ceea ce imi ceri tu. Ar trebui sa ma pricep foarte bine, nu crezi?
Tipul sta putin si se gandeste, apoi accepta si ii da banii. Dupa o jumatate de ora, tremurand din toate incheieturile, spune:
– Asta a fost cea mai buna partida de l*ba pe care am trait-o in viata mea! Cat ceri pentru sex oral?
– 5.000 de dolari.
– Cat?? E prea scump!
Femeia se apropie din nou de fereastra si ii arata o cladire:
– Uite vezi hotelul acela? E al meu. Eu l-am ridicat cu banii pe care i-am castigat facand oral. Ar trebui sa ma pricep foarte bine, nu crezi?
Tipul accepta.
Dupa o ora, epuizat, alb la fata, cu ochii scosi din orbite, transpirat si tremurand tot spune:
– A fost cel mai tare sex oral din toata viata mea! Spune-mi, cat ceri pentru sex normal?
– Dragul meu, daca as fi avut vagin as fi fost stapana orasului…
Hyman G. Rickover ~ " Good ideas and innovations must be driven into existence by courage and patience."
"INFRANGEREA este adesea o situatie temporara. RENUNTAREA este cea care o face permanenta."

Share This

Diana^
Owner-CS
Owner-CS

Re: Dragoste in Las Vegas

Mesajde Diana^ » 15 Sep 2017, 23:06

:))
Dream as if you live forever and live as if you die today . :)

Share This

Înapoi la “Bancuri”