Capcana - film - scurt metraj romanesc

Filme noi, păreri despre ultimul film văzut, discuţii pe tema filmelor.
Romeo
Administrator
Administrator

Mesajde Romeo » 21 Feb 2012, 09:53

Am prezentat filmul Capcana într-o festivitate ce a avut loc la Colegiul Național „Ștefan cel Mare" și respectiv la Colegiul Național „Petru Rareș". După părerea mea a fost o reușită totală. Cu toții am fost bucuroși să vedem că toți invitații, elevii și chiar și profesorii au urmărit filmul cu sufletul la gură și la final au rămas profund impresionați. Chiar astăzi am rămas plăcut surprins când am auzit involuntar doi elevi ce vorbeau despre film, după 2 zile după ce acesta fost prezentat. Sperăm că datoria noastră a fost îndeplinită și mesajul a ajuns în inimile lor. Noi vom continua campania de promovare și la alte licee.
Vă rog să vă lăsați și părerile, fie ele de bine sau de rău, în căsuța de comentarii. Vizionare plăcută!

Andrei Siran

Coordonator principal film este verisoara mea psiholog Laura Stadler.

Actorii sunt elevi liceeni din Suceava iar rolul interlopului este jucat de un campion national de judo.

Capcana - Film romanesc

Share This

Nyko
Power User
Power User

Re: Capcana - film - scurt metraj romanesc

Mesajde Nyko » 21 Feb 2012, 16:03

trist dar adevarat...multe fete sunt rapite si trimise sa se prostitueze....dar dc finalu asta....si dc autoritatile nu au luat nici o masura? doar ea a fost la Salvati copii si stiau c a patit :-\ ....Oricum, bv pentru mesajul transmis ! =D>
Me no study [-X
Me no care 8-|
Me go marry >:D<
A millionaire :X
If he die :O
Me no cry :|
Me go marry ;;)
Another guy <:-p

Share This

Înapoi la “Filme”