Cum joc CS?

Tutoriale legate de Counter-Strike.
M@ryn
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Cum joc CS?

Mesajde M@ryn » 18 Apr 2011, 00:58

Am instalat counter-strike 1.6 versiunea ECF din cate am inteles si nu stiu cum sa joc pe ce server vreau eu si cum sa schimb numele. pt ca eu am jucat numai cu servere gasite la find server. si din cate am inteles dela un profesionist acelea nu sunt servre reale sunt niste chesti numite redirecte. vreau sa joc pe cs.romeonet.ro si nu stiu cum va rog sa ma ajutati. ^:)^ ^:)^ ^:)^

Share This

Scandura
Member
Member

Re: Cum joc CS?

Mesajde Scandura » 18 Apr 2011, 01:25

intrii in Counter-Strike dai la Find Server , intrii la Favorite apesi pe butonu Add a server si scrii asa "cs.romeonet.ro" (fara ghilimele) si apesi ok.Pe urma dai click pe el in lista aia si apesi connect.

Ca sa schimbi numele intrii la options>multiplayer si scrii la Player name numele pe care il doresti.
Imagine
Dont let your victories go to your head , or your failures go to your heart.
TAO
V.I.P. (donor)
V.I.P. (donor)

Mesajde TAO » 18 Apr 2011, 03:36

Sau deschizi consola (apesi tasta de sub "Escape" pe tastatura.) si scrii connect cs.romeonet.ro :P
Cand face urat Varsatorul?
Independent si incapatanat, se enerveaza instantaneu cand e contrazis sau nu e lasat sa faca ce vrea. Din fericire, ii trece repede. Iar oamenii il iubesc, fiindca e prietenos, saritor, optimist si ii contamineaza cu entuziasmul lui uneori atat de copilaros .

97% din cantitatea de droguri din ultimii 30 de ani a fost consumata de Varsatori...Varsatorii sunt deschisi la orice viciu de pe lume si nu se gandesc de doua ori...
M@ryn
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde M@ryn » 18 Apr 2011, 12:36

VA MULTUMESC !!! am reusit voi intra pe server.
razvi.
Administrator
Administrator

Mesajde razvi. » 18 Apr 2011, 13:21

Mister rezolvat.
PC!

Share This

Înapoi la “Tutoriale Counter-Strike”