Cazare ieftina in Portugalia

Informatii Istorice Culturale Literare Artistice Stintifice
Romeo
Administrator
Administrator

Cazare ieftina in Portugalia

Mesajde Romeo » 25 Aug 2017, 23:37

Cazare ieftina, de calitate si sigura in Algarve, Portugalia langa Oceanul Atlantic.
Cum puteti gasi cazare ieftina in Portugalia? Cazare la jumatate de pret fata de ofertele agentiilor de turism sau fata de booking?

Foarte simplu, dupa ce va alegeti locul pe care doriti sa-l vizitati in Portugalia, accesati cazare ieftina Portugalia, va inregistrati si rezervati cazarea (fara comisioane, fara intermediari) direct la proprietarul imobilului, aveti si un bonus din partea mea.

Plata se face in avans cu cartea de credit dar proprietarul primeste banii abia dupa ce reveniti din excursie si confirmati ca a fost totul in regula.

Am apelat la agentii de turism, am cautat pe booking dar am gasit doar aici cazare ieftina si de calitate in Portugalia in rest niste preturi extrem de mari si doar cu mic dejun inclus.

Am primit acest pont de la o prietena foarte buna care are o agentie de turism.

Portugalia are plaje cu un nisip fin si auriu in zona Algarve la Oceanul Atlantic.

Daca doriti sa va bronzati si sa innotati in Oceanul Atlantic aici este cel mai frumos loc.

Preturile in supermarketurile din Portugalia sunt aproximativ ca in Romania iar o masa completa (doua feluri mancare, desert, bautura) pentru doua persoane la un restaurant pe litoralul Algarve din Portugalia gasiti si la 23Euro sau 33Euro.
Mancarea nu este scumpa, sunt multe specialitati din peste si nu ratati vinul verde - specific Portugaliei.
Image
Image
Image
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

Share This

Share This

Înapoi la “Informaţii generale”