Mare Cerere Mare

Aici vor apărea topicurile cu conţinut neinteresant sau nefolositor.
DERE
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mare Cerere Mare

Mesajde DERE » 26 Mai 2016, 00:39

salutare la toata lumea ,am o perioada de mai bine de un an de cand sunt fondator pe ts romeo net si nu am indraznit pana acu sa cer un grad cum cer altii pe acest forum.acum a venit momentul sa cer acest grad sau drept cum il numiti voi . Numele meu este Dere si vine de la dereglatul ,care aveti probleme cu reglajul la probleme de vocabular veniti pe ts romeo.net si le rezolvam.Nu stiu si nu am priceput de ce foarte multi dintre voi ati renuntat a mai folosi teamspeak-ul,eu unul va astept si sunt dispus a va face multumiti pe toti.Am sa trec si peste regulament si pest modelul de formular ,cred ca m-am facut inteles si tocmai de asta am sa cer mare si tare acel moderator pe care toata lumea il vrea desi nu stiu sincer la ce va foloseste asa mult .si aici am sa vin cu un model de cerere personal :Draga Romeo eu Dereglatu mama dereglatilor de pe ts romeo.net cer sa dai si mie panarama aia de grad pe forum,aia care o am pe ts ,nu ca as avea mare nevoe de ia dar uite ca mai e nevoe din cand in cand pentru a rezolva mici probleme atunci cand altii nu sunt.Multumesc anticipat pentru sincerul si ne placutul refuz : :D

Share This

DmG*
Admin Server
Admin Server

Re: Mare Cerere Mare

Mesajde DmG* » 26 Mai 2016, 00:41

=))))))) !!!!!
Alexxa
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde Alexxa » 26 Mai 2016, 00:41

=)) :))
Ultima oară modificat 26 Mai 2016, 01:07 de către Alexxa, modificat 1 dată în total.
"O persoana inteligenta rezolva o problema. O persoana intelepta o evita" - Albert Einstein. :romeonet: :X \:D/ :X
MaYa
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde MaYa » 26 Mai 2016, 00:42

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Carpe Diem :romeonet:

Imagine
Plugar
Moderator
Moderator

Mesajde Plugar » 26 Mai 2016, 09:17

Cerere inutila, abia ai 2 mesaje, abia dai pe forum, la stafful de moderatori suntem destui, de lucru nu mai este, nu vad scopul pt care sa primesti moderator. :-?
Absolut nu!

P.S: Zi-mi un motiv pentru care sa dau pro? Lasa-ma te rog cu "sunt administrator ts", pentru mine asta n-are valoare. In plus greselile gramaticale domina in cererea ta.

Cei de sus ati primit warn pentru posturi irelevante.
¯\_(ツ)_/¯
3G_SiL3Nt
Member
Member

Mesajde 3G_SiL3Nt » 26 Mai 2016, 10:28

brusc vor toti sa fie cu grade mari? :O ce se intampla? aicea ma refer la admini care vor supervizor; stati linistiti cu functile voastre. Server.ul se poate admina si cu gradul de moderator! nu iti trebe supervizor ca sa cureti serverul de codati!
Imagine
mykutz
Administrator
Administrator

Mesajde mykutz » 26 Mai 2016, 11:58

DERE scrie:tocmai de asta am sa cer mare si tare acel moderator pe care toata lumea il vrea desi nu stiu sincer

Cred ca erai fumat cand ai scris astea =))=))=))

Daca tu nu sti la ce foloseste , atunci de ce mai ceri ?

:respins:
Imagine

Share This

Înapoi la “Trash”