Remember [Reaminteste-ti]

Discuţii, întrebări, probleme din viaţa de zi cu zi le puteţi discuta aici.
Malaciuca_Tfs
V.I.P. (donor)
V.I.P. (donor)

Re: Remember [Reaminteste-ti]

Mesajde Malaciuca_Tfs » 08 Sep 2009, 11:45

Hai mai ca ma fac eu doctor de inimi ranite =)).
Deci toate fetele care vor "consolare" add reparatii_inimi_frante =)).

Share This

Gabriela
Member
Member

Mesajde Gabriela » 08 Sep 2009, 13:12

Tfs...vezi aici k era vorba de Romeo... :))
Malaciuca_Tfs
V.I.P. (donor)
V.I.P. (donor)

Mesajde Malaciuca_Tfs » 10 Sep 2009, 01:25

Gabriela scrie:Tfs...vezi aici k era vorba de Romeo... :))

Invata sa citesti =)).
Am spus clar fete, desi pt romica as face o exceptie =)).
AdRRRRRRRR
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde AdRRRRRRRR » 10 Sep 2009, 11:30

Imi pare rau pentru tine romeo. Meriti ceva mai bun, dar rar se gaseste in ziua de azi. Lumea este perversa si nu ma refer aici numai la femei ca nici barbatii nu sunt mai presus! Sunt fel si fel de persoane. Unele sensibile (precum romeo:D) altele indiferente care le doare fix in pix. Ce ti s-a intamplat tie romeo pun pariu ca li s-a intamplat la majoritatea. Fiecare da de cate o persoana care dupa ce faci totul pentru ea/el iti intoarce spatele si pleaca la altu/alta. Nu are rost sa discutam despre iubire pentru ca in ziua de azi majoritatea sunt pe interes sau daca intradevar te place ii trece repede si te lasa. Nu trebuie sa ai incredere in nimeni pana nu iti dovedeste cu adevarat ca merita sa faci totul pentru ea/el.

PS: Romeo lasa ca treci tu peste doar esti baiat mare ;))
KRSzeu
Power User
Power User

Mesajde KRSzeu » 15 Sep 2009, 00:03

ROMICA ! cand sunt la suferinta d'asta din dragoste ascult manele , si cant de nebun "stau acum si plang in locul unde odata am piertdut totul lacrima uda pamantul vine si o usuca vantul" ... asa ca ... urasc femeile perverse ! :)) pana mea vb vinu din mine acum dar .... stand sin cer sa gandim nu se sfarseste lumea la o femeie .... tot raul pleaca de la o femeie , razboaia , batai , scandaluri de ce ? pt ca NU NE MERITA !!!!! si noi ce facem ? stam sa suferim din cauza lor ? eu unul pun suflet intr-o relatie si ce primesc pe urma ? .... o inima zdrobita .... **** .... so Be COOL !!!!
ALF Carspace Service autorizat R.A.R. mecanica-tinichigerie-vopsitorie orice tip de auto Calea Vitan nr.289 > 0761570011
Proud Member of : A.C.S No Speed Limit Romania
ABSINTH!
Moderator
Moderator

Mesajde ABSINTH! » 16 Sep 2009, 06:57

lilishor lili scrie:nasol :( cand e sa te 'arzi' se intampla orcum fie barbat sau femeie in ambele parti ...gandeste;te ca MERITI ceva mult mai bun decat iti poatea oferi ea ..

nici nu iti dai seama kt m-am abtinut sa nu zic cv...dar mai bn tac...nu stau sa fac telenovela =)))
Marius
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde Marius » 18 Sep 2009, 13:21

sincer asa am patit si eu...dar la mn inca as micutz:D.....dar deja stiu ....femeile trebuie batute de 3 ori pe zi....si stiu ele de ce....bine a spus infernash : Din ce citesc eu aici o femeie stiti si voi...atunci cand te comporti distant si rece cu ele atunci ai sa le vezi in limba si salivand dupa tine..daca te vei comporta frumos si cum ai mentionat tu mai sus draga Romeo atunci o sa se comporte in batjocora...
are foaarte mare dreptate....
imi pare rau romeo pt tn......:(
ABSINTH!
Moderator
Moderator

Mesajde ABSINTH! » 18 Sep 2009, 17:34

Exista o rezolvare...TIMPUL!

pt orice raspuns...poti spune TIMPUL!...timpul le rezolva pe toate :)
Symona
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde Symona » 24 Sep 2009, 13:18

Romeo...stiu ca iti este greu sa treci peste aceasta perioada a vietii tale si ca e aproape imposibil sa uiti acea persoana mai ales daca ai tinut la ea si au fost momente de neuitat impreuna cu persoana iubita.....dar dupa cum am spus..."aproape" deci nu imposibil....totul are o rezolvare, dar trebuie sa vrei si tu asta! :)
Nu cred ca merita persoana respectiva sa te gandesti atat la ea si sa suferi in urma ei.....esti tanar, frumos si ai toata viata inainte.....si sunt fete bune( la suflet:P ) si frumoase pe lumea asta...trebuie doar sa vrei sa le gasesti :X !
Nu te cunosc de mult...dar mi-am dat seama ca esti un om deosebit, incapabil sa faca rau.....dar ca orice om mai gresesti si tu!
Si zicea cineva ca timpul le va rezolva pe toate....si are dreptate...trebuie sa ai rabdare si sa depui si tu un efort sa o uiti pentru ca nu te merita!
Te pup si ai grija de tine :* :* :*
BmX
Power User
Power User

Mesajde BmX » 01 Noi 2009, 13:29

InfernasH scrie:mai fac si eu un post..k nu imi place sa dau EDIT...mi-a dat acordul Romeo :))

am recitit postul si adevarat sunt niste cugetari destul de profunde si gandite...cand citesc asta imi aduc aminte de orele de lb si literatura romana cand se discuta despre "Ultima noapte de dragoste,intaia noapte de razboi" sau "Sarmanul Dionis" unde personajele principale erau genuri absolutiste in iubire...

Din ce citesc eu aici o femeie stiti si voi...atunci cand te comporti distant si rece cu ele atunci ai sa le vezi in limba si salivand dupa tine..daca te vei comporta frumos si cum ai mentionat tu mai sus draga Romeo atunci o sa se comporte in batjocora...

Femeia e foarte ciudata...nici ea nu stie ce vrea...astfel ca mai bn sa o lasi in legea ei..ca tu o sa iti faci sange rau degeaba si pe ea oricum o sa o doara in pasarica.

De altfel aici pot fi scrise romane...viata e nedreapta...e greu pana iti dai seama ce ai langa tine ca la inceput esti destul de orb si chiar daca se comporta urat cu tn tu tot o sa vrei sa te impaci cu ea.Astfel ca femei sunt multe si nu se merita sa tii langa tine una care e nesimtita :)

Astfel ca mai bine sa gandesti ...nu lasa iubirea sa te domine...Domina tu iubirea...Altfel ai toate sansele ca dupa o adevarata idila sa ajungi din om...neom

Sall.

InfernasH On!

shi acum sa il completez shi eu pe infernas ... in tot ce a zis are dreptate shi mai tre sa mai adaug shi eu ceva ... stiti e vb aia ... frate eu nu am incredere in mine ... aopi sa am incredere intr-o femeie care cand spui ca o cunosti de fapt shi de drept nu o cunosti deloc ... ce iti arata ea e o mica parte ceva gen cand negru sub unghie ... shi cine imi da dreptate sa raspunda pls ....
razvi.
Administrator
Administrator

Mesajde razvi. » 01 Noi 2009, 16:26

Marius scrie:atunci cand te comporti distant si rece cu ele atunci ai sa le vezi in limba si salivand dupa tine..daca te vei comporta frumos si cum ai mentionat tu mai sus draga Romeo atunci o sa se comporte in batjocora...

Asta pentru ca majoritatea romancelor sunt obisnuite sa fie tratate ca pe niste zdrente si cand dau de unu care stie sa se poarte si sa le vorbeasca, li se pare ceva anormal. [fara resentimente pentru cine nu se include in categorie]
Romeo
Administrator
Administrator

Mesajde Romeo » 16 Sep 2010, 19:24

“Să-ţi spun ce este dragostea adevărată. E credinţă oarbă, umilinţă fără preget, supunere desăvârşită, încredere şi dăruire împotriva ta însuţi, împotriva lumii întregi. Dragostea înseamnă să îţi dai inima şi sufletul întreg celui care ţi le va zdrobi.” (Marile speranţe) Charles Dickens
mykutz
Administrator
Administrator

Mesajde mykutz » 16 Sep 2010, 20:13

Romeo scrie:“Să-ţi spun ce este dragostea adevărată. E credinţă oarbă, umilinţă fără preget, supunere desăvârşită, încredere şi dăruire împotriva ta însuţi, împotriva lumii întregi. Dragostea înseamnă să îţi dai inima şi sufletul întreg celui care ţi le va zdrobi.” (Marile speranţe) Charles Dickens

are dreptate...dar in zilele de azi nu prea mai gasesti o dragoste adevarata
Imagine
Romeo
Administrator
Administrator

Mesajde Romeo » 24 Sep 2010, 10:18

Mai există dragoste adevărată dar este pe cale de dispariţie pentru că ajunge bătaie de joc....

Aşa că iată o dedicaţie specială pentru persoana despre care v-am vorbit în acest topic şi care a călcat strâmb a doua oară. Urmează detalii cât de curând.

kOZONE-
Silver Member
Silver Member

Mesajde kOZONE- » 24 Sep 2010, 15:02

InfernasH scrie:nu e de ras frate cu iubirea .poti sa devii din om ...neom...femeile sunt perverse si deia ele merita:

Batute si injurate,fu**te si abandonate...

si fara sa pui suflet decat dp ce vezi k ea chiar te iubeste...

Facandu-i totul pe plac o sa fii luat de prost si mereu o sa faca tot ce vrea din tn...sau asa o sa lase impresia...

Sorry 4 u Romeo...naspa situatzia... :| :(

Foarte bine spus si bine gandit...

Share This

Înapoi la “Viaţa de zi cu zi”