Discutii Cupa.

Cupa RomeoNet.Ro 5 vs 5
caNdy

Discutii Cupa.

Mesajde caNdy » 11 Oct 2010, 14:10

Discutii Cupa RomeoNet.Ro 5 vs 5 !!

Share This

kOZONE-
Silver Member
Silver Member

Re: Discutii Cupa.

Mesajde kOZONE- » 11 Oct 2010, 16:29

Ma bag si eu, am placa nVidia, doar ca trebuie sa o pun, sa vedem cum o sa rulez la 100 fps :)
TAO
V.I.P. (donor)
V.I.P. (donor)

Mesajde TAO » 11 Oct 2010, 17:23

daca se joaca miercure sau duminica, I'M IN !
Cand face urat Varsatorul?
Independent si incapatanat, se enerveaza instantaneu cand e contrazis sau nu e lasat sa faca ce vrea. Din fericire, ii trece repede. Iar oamenii il iubesc, fiindca e prietenos, saritor, optimist si ii contamineaza cu entuziasmul lui uneori atat de copilaros .

97% din cantitatea de droguri din ultimii 30 de ani a fost consumata de Varsatori...Varsatorii sunt deschisi la orice viciu de pe lume si nu se gandesc de doua ori...
caNdy

Mesajde caNdy » 11 Oct 2010, 18:12

Cupa se va desfasura de Luni pana Duminica !!
Cititi regulamentul !!
JokerasH
Member
Member

Mesajde JokerasH » 11 Oct 2010, 18:18

ma bag shi eu :P
caNdy

Mesajde caNdy » 11 Oct 2010, 18:36

Poi e un model de inscriere in cupa 5 vs 5 facati-va un clan si bagati-va in cupa !!
Malaciuca_Tfs
V.I.P. (donor)
V.I.P. (donor)

Mesajde Malaciuca_Tfs » 11 Oct 2010, 20:10

~ kOzoNE^^ scrie:Ma bag si eu, am placa nVidia, doar ca trebuie sa o pun, sa vedem cum o sa rulez la 100 fps :)

hahahahhaa e greuuuu sa citesti =))
TAO
V.I.P. (donor)
V.I.P. (donor)

Mesajde TAO » 12 Oct 2010, 03:13

caNdy scrie:Cupa se va desfasura de Luni pana Duminica !!
Cititi regulamentul !!

Daca citesti inca odata, o sa intelegi ca nu pot juca DECAT miercurea sau duminica, de obicei sunt zilele mele libere. Unii muncesc, au facultate, copii, neveste etc.

l.e : ce echipa are balotelli :)) cred ca ma risc sa imi fac si eu team :D
Trebuie sa fie jucatori de pe romeonet ? Daca DA, la revedere, nu prea ai de unde sa strangi prea multe echipe bune :)
Merg si altii care intra ts, dar nu joaca pe public ? :D
Cand face urat Varsatorul?
Independent si incapatanat, se enerveaza instantaneu cand e contrazis sau nu e lasat sa faca ce vrea. Din fericire, ii trece repede. Iar oamenii il iubesc, fiindca e prietenos, saritor, optimist si ii contamineaza cu entuziasmul lui uneori atat de copilaros .

97% din cantitatea de droguri din ultimii 30 de ani a fost consumata de Varsatori...Varsatorii sunt deschisi la orice viciu de pe lume si nu se gandesc de doua ori...
caNdy

Mesajde caNdy » 12 Oct 2010, 10:29

taO iti poti face echipa cu cine vrei nu numai de aici de pe romeonet poti sa iti iei de unde vrei tu !!
PS: nu cred ca balotelli are o echipa asa de temut, eu sunt arbitru nu imi pot face team sa ma joc ca imi faceam si eu team si iti aratam ca jucam cu balotelli si cred ca ii bateam crezi ca daca este kenzo frozen zili si etc... nu sunt jucatori mai buni ca ei ? iti zic eu ca da, daca gasesc arbitrii pentru cupa o sa iti arat ce team imi fac, nu stiu ce ati vazut la kenzo si trupa ca sunt jucatori mult mai buni ca ei !
taO la la faza ca poti juca numai miercurea si duminica poti da WC si joci cand are timp echipa ta sau etc....
ZiLi
Power User
Power User

Mesajde ZiLi » 12 Oct 2010, 12:28

caNdy scrie:taO iti poti face echipa cu cine vrei nu numai de aici de pe romeonet poti sa iti iei de unde vrei tu !!
PS: nu cred ca balotelli are o echipa asa de temut, eu sunt arbitru nu imi pot face team sa ma joc ca imi faceam si eu team si iti aratam ca jucam cu balotelli si cred ca ii bateam crezi ca daca este kenzo frozen zili si etc... nu sunt jucatori mai buni ca ei ? iti zic eu ca da, daca gasesc arbitrii pentru cupa o sa iti arat ce team imi fac, nu stiu ce ati vazut la kenzo si trupa ca sunt jucatori mult mai buni ca ei !
taO la la faza ca poti juca numai miercurea si duminica poti da WC si joci cand are timp echipa ta sau etc....

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) E USOR SA VB PE FORUM SI SA SUFERI AIUREA DE SKILL.

P.S. Cand dai 5 jos pe runda e greu sa nu fi remarcat . (aici ma refer la kenzo nu la altcineva)
caNdy

Mesajde caNdy » 12 Oct 2010, 13:09

ZiLi scrie:
caNdy scrie:taO iti poti face echipa cu cine vrei nu numai de aici de pe romeonet poti sa iti iei de unde vrei tu !!

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) E USOR SA VB PE FORUM SI SA SUFERI AIUREA DE SKILL.

P.S. Cand dai 5 jos pe runda e greu sa nu fi remarcat . (aici ma refer la kenzo nu la altcineva)

eu am skill 1,5 :D :)) =))

PS: ZiLi ai inteles gresit am zis ca sunt jucatori si echipe mai bine fata de asta care o aveti voi la asta m-am referit :D tu ai inteles gresit si iam zis lu taO cum sta treaba !!
razvi.
Administrator
Administrator

Mesajde razvi. » 12 Oct 2010, 15:27

tao singur e echipa cea mai de temut!
kOZONE-
Silver Member
Silver Member

Mesajde kOZONE- » 12 Oct 2010, 15:43

Malaciuca_Tfs scrie:
~ kOzoNE^^ scrie:Ma bag si eu, am placa nVidia, doar ca trebuie sa o pun, sa vedem cum o sa rulez la 100 fps :)

hahahahhaa e greuuuu sa citesti =))

E discutie despre cupa ma butule, te bagi ca musca-n lapte.
balotelli
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde balotelli » 12 Oct 2010, 16:36

oricum zili & friends win sal
bulanuL repetat se numeste skill ;)
Imagine
caNdy

Mesajde caNdy » 12 Oct 2010, 16:51

balotelli scrie:oricum zili & friends win sal