Problema nerezolvata.

Pareri si Sugestii TS
Antiq
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Problema nerezolvata.

Mesajde Antiq » 17 Noi 2010, 10:12

Channel Owner pot sterge acces-ul celor cu S albastru [ADMIN] dar nu pot da NICIUN GRAD PE CANALUL PE CARE ARE CHANNEL OWNER. Ce fel a rezolvat Tinu problema ?

Share This

caNdy

Re: Problema nerezolvata.

Mesajde caNdy » 17 Noi 2010, 11:34

Nu inteleg cu ce te deranjeaza ?
PS: ai vazut ca a scos cineva o functie in afara de Romeo/Vlad & uSp postezi si se vor lua masuri impotriva lor.
Romeo
Administrator
Administrator

Mesajde Romeo » 17 Noi 2010, 13:42

Candy - evităm conflictele eliminând problemele.
Tinu
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde Tinu » 17 Noi 2010, 15:14

De indata ce intri pe TS , poke me .
Antiq
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde Antiq » 17 Noi 2010, 17:26

caNdy scrie:Nu inteleg cu ce te deranjeaza ?
PS: ai vazut ca a scos cineva o functie in afara de Romeo/Vlad & uSp postezi si se vor lua masuri impotriva lor.

Da, kenzo mi-a scos S-ul fara motiv... stateam cu cineva pe canal si kenzo i-a zis respectivei sa intre pe canal si ea nu a intrat, kenzo mi-a scos mie S-ul cu Channel Owner si i-am intors favoarea, romeo i-a inapoiat lui accesul si acesta ma banat de 3 ori si nu a fost sanctionat . Dupa ce apele sau linstit, Romeo imi zice, desi nu eu am inceput si nu am facut nimic... "terminati odata cu cearta", dupa care "ia stati voi amandoi fara S cate o ora" desi nu eu am dat ban si am scos prima oara accesul.

INSIST![ SA FIE SCOASE TOATE ACCESELE, FIECARE USER SA AIBA DOAR "C" [Channel Admin/Owner] PE CANALUL LUI SI SA NUMAI POATA UMBLA LA NICIUN USER, CANAL DINAFARA CANALULUI LUI!

@ Tinu: te gasesc greu..
razvi.
Administrator
Administrator

Mesajde razvi. » 17 Noi 2010, 18:28

Ramai pe subiect, nu mai alimenta povestea ta & kenzo ca nu mai terminati niciodata.
Antiq
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde Antiq » 18 Noi 2010, 11:03

4ce scrie:Ramai pe subiect, nu mai alimenta povestea ta & kenzo ca nu mai terminati niciodata.

Problema e ca am dat doar un exemplu, si acesta face parte din subiect...

Problema cu scos-ul S-ul albastru [ADMIN] cu Channel Owner a fost rezolvata dar tot nu merge sa dai grade la tine pe canal, cum ar fi Channel Admin sau Operator.

Si insist inca odata, asa o sa fie cel mai bine si cei care sufera de accese vor fi linistiti :) .
Antiq scrie:INSIST![ SA FIE SCOASE TOATE ACCESELE, FIECARE USER SA AIBA DOAR "C" [Channel Admin/Owner] PE CANALUL LUI SI SA NUMAI POATA UMBLA LA NICIUN USER, CANAL DINAFARA CANALULUI LUI!
uSp
Power User
Power User

Mesajde uSp » 21 Noi 2010, 00:43

ceai mai mare parte din probleme pentru moment pot spune eu ca au fost rezolvate odata cu noile implementari de accese si securitate :)
Intellectuals solve problems, geniuses prevent them.

Share This

Înapoi la “Pareri si Sugestii”