Buna :)

Pareri si Sugestii TS
alecs-=[S.P.I.R.]=-
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Re: Buna :)

Mesajde alecs-=[S.P.I.R.]=- » 04 Iul 2011, 14:18

O dati de gard aiurea... TC!!! Dias a explicat clar ce si cum ba chiar s-a repetat de vreo doua ori ca sa ii faca pe baieti sa inteleaga!!!

Share This

alecs-=[S.P.I.R.]=-
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde alecs-=[S.P.I.R.]=- » 04 Iul 2011, 14:21

Timidul scrie:
Legat de faza cu Madalin si astea, ce te privea pe tine ca facea misto de el ? Ce treaba are cu serverul...a facut pe server si daca acest vic sa atacat ce treaba ai tu ? Esti prietenul lui, ai functie si te-ai folosit de asta!

e supervizor? daca mistourile au fost facute pe server pentru a provoca pe cineva atunci datoria lui de supervizor este sa opreasca acele mistouri pentru ca asa se ajunge ca unu dintre ei sa se enerveze, sa injure, sa dea ban aiurea si apoi iaaaar circ si panarama pe server...
Timidul
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde Timidul » 04 Iul 2011, 14:25

alecs-=[S.P.I.R.]=-, ce nu ai face pentru un upgrade o.O .
Nu a explicat nimic concret si NICI NU A DOVEDIT... E SUPERVIZOR SI TREBUIE SA-SI JUSTIFICE ACTIUNILE!

Atata timp cat a fost sub forma de gluma si acestui vic nu ia placut nu are nici-o treaba, nu a fost atacat/injurat...e diferenta mare. Nu faceti din tantar un mare armasar :) .
[blink2]Alerg in jurul lumii![/blink2]

Merg sa duc gunoiul, te las undeva ? o.O
alecs-=[S.P.I.R.]=-
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde alecs-=[S.P.I.R.]=- » 04 Iul 2011, 14:39

Timidul scrie:alecs-=[S.P.I.R.]=-, ce nu ai face pentru un upgrade o.O .
Nu a explicat nimic concret si NICI NU A DOVEDIT... E SUPERVIZOR SI TREBUIE SA-SI JUSTIFICE ACTIUNILE!

Atata timp cat a fost sub forma de gluma si acestui vic nu ia placut nu are nici-o treaba, nu a fost atacat/injurat...e diferenta mare. Nu faceti din tantar un mare armasar :) .

upgrade? :)) sunt pe serverul asta din 2007 si pe majoritatea ii stiu de atunci... si ma enerveaza cand aruncati cu noroi aiurea... fiecare avem scaparile noastre dar vedem paiul din ochiul altuia nu barna din ochiul nostru!!!
D.I.A.S.
Member
Member

Mesajde D.I.A.S. » 04 Iul 2011, 14:43

Timidul scrie:

Legat de faza cu Madalin si astea, ce te privea pe tine ca facea misto de el ? Ce treaba are cu serverul...a facut pe server si daca acest vic sa atacat ce treaba ai tu ? Esti prietenul lui, ai functie si te-ai folosit de asta!

Am scris de 2 ori ca la faza cu Madalin si Razboinicul Luminii nu am dat nicio comanda de kick, ban sau llama.
Nu i-am facut absolut nimic. Explica-mi si mie cum m-am folosit de funtie.
Nu vezi ca citesti si intelegi ce vrei....
MeLa
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde MeLa » 04 Iul 2011, 14:44

Din partea mea inchideti topicul ca vad ca deja nu isi mai are rostul , unii se leaga de semnatura mea , de profilul si educatia mea in loc sa se lege de ce s-a intamplat. :)
Semneaza , domnisoara care te-a dat peste cap !
D.I.A.S.
Member
Member

Mesajde D.I.A.S. » 04 Iul 2011, 14:51

Mela

Banul pe ts este temporar.
Incearca sa vezi daca poti intra si tu si tov tau.
Daca nu probabil romeo o sa va scoata banul.
D.I.A.S.
Member
Member

Mesajde D.I.A.S. » 04 Iul 2011, 14:54

Eutusirestullumii scrie:Sincer intr-un fel sau altul dreptatea e undeva la mijloc ......intra-devar limbajul de pe sv si de pe ts nu este unul foarte frumos ....dar asta e societatea in care traim in fiecare zi si nu ai cum sa "supravietuiesti" daca te certi cu toti pentru ca vb urat .... trebuie sa ii accepti si sa le arati ca gresesc nu sa te enervezi ..... Intr-adevar Mela a gresit nu trebuia sa vb urat ...dar Dias avand in vedere ca are o varsta ar fi trebuit sa gandeasca matur si sa fi rezolvat problema pe cale amiabila .... nu raspunzand cu aceiasi moneda ...In concluzie dupa parerea mea ambii membrii ai comunitatii au gresit ... Sincer chiar nu inteleg de ce trebuie sa amestecam problemele de pe alte comunitati si aici ... daca aveti ceva cu buhuhu ii spuneti .. da cu ce drept ii dati ban nu inteleg .. a gresit pe alta comunitate fata de voi ... sunt de acord dar ar fi trebuit sa il lasati in pace nu sa va razbunati ....nu ati aratat decat ca sunteti la fel ca el .... nimic mai presus...

Iar intr-un fel sau altul cam are dreptate "lumea" foarte multi au parasit comunitatea ... incercati sa vedeti toate partile nu sa priviti doar ceea ce va convine .... nu va mai mintiti .....fiti realisti si haideti sa incercam sa facem o lume mai buna nu sa ne certam ... nu rezolvam nimic ... don contra ne facem mai mult rau ...

Scuzati indiferenta dar tu cine esti?
De ai un mesaj scris si deja le stii pe toate?

As putea sa bag mana in foc ca stiu cine esti...dar ma abtin.
kOZONE-
Silver Member
Silver Member

Mesajde kOZONE- » 04 Iul 2011, 15:23

@DiaS: Simplu, o "anumita" persoana isi aduce prietenasii sa posteze.
MeLa
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde MeLa » 04 Iul 2011, 15:34

kozone stai linistit ca eu nu am nevoie de prieteni sa ma apare . Iar daca vrei sa insiunuezi asta dai un PM lui Dias . Exprimati parerea la subiect . Multumesc anticipat .
Semneaza , domnisoara care te-a dat peste cap !
ABSINTH!
Moderator
Moderator

Mesajde ABSINTH! » 04 Iul 2011, 16:03

Off: Mela o arzi pe ETNObotanice din cand in cand?

Ai doar 16 anisori...si frustrari pana la Dumnezeu.Mititica de tine, problemele cotidiene te-au doborat :| , dar nu-i nimic, tu esti fata mare( presupun) si treci peste! >:D<

GENERATIA MC'DONALDS e revoltataaaa hahahahahaha !

SA I SE TAIE CAPUL LU' DIAS! <:-p

On: Ma indoiesc ca DIAS ar fi reactionat in exces de zel si ar fi luat o decizie fara un fundament si un motiv bine intemeiat. Nu mai fiti maimutoi frustrati, ca Dias nu a facut din CS viata, cum ati facut voi.

PS: ziceai Mela ca ne dai si profilul tau de FACEBOOK daca vrem sa il vedem. Eu vreau sa-l vad. Mi-ai starnit curiozitatea.

INFERNASH! :-o OUT!
alecs-=[S.P.I.R.]=-
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde alecs-=[S.P.I.R.]=- » 04 Iul 2011, 16:14

kOZONE- scrie:@DiaS: Simplu, o "anumita" persoana isi aduce prietenasii sa posteze.

si-a facut mai multe profile :))) =)))
D.I.A.S.
Member
Member

Mesajde D.I.A.S. » 04 Iul 2011, 16:25

Mela ban scos pe TS.
Buhuhu ban scos de pe TS.

Mai aveati o zi de repaus dar ca sa nu ziceti ca sunt baiat rau.

Asta e pentru Mela:

Intrebare: De ce nu mai ai acum acces la destroy?
Raspuns: pentru ca nu mai ai admin.
Intrebare: de ce nu mai ai admin?
Raspuns: Pt ca ai dat distroy cu mesajul " Ca asa vreau eu"

Si ca sa vezi cat de mincinoasa esti..o sa-ti aduc si print screen-ul...
Timidul
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde Timidul » 04 Iul 2011, 16:32

D.I.A.S. scrie:Timidul scrie:

Am scris de 2 ori ca la faza cu Madalin si Razboinicul Luminii nu am dat nicio comanda de kick, ban sau llama.
Nu i-am facut absolut nimic. Explica-mi si mie cum m-am folosit de funtie.
Nu vezi ca citesti si intelegi ce vrei....

Atunci pe ce motiv l-ai banat pe Antiq si pe Madalin atunci daca nu pe asta ? A fost caterinca si tu te-ai bagat sa iti aperi prietenul folosindu-te de functie, asta prin banarea lui Antiq si Madalin....banurile au fost permanente, au fost postate si logurile!

P.S.: Ambele situatii sunt asemanatoare, nu ai tupeu sa recunosti ca ai gresit....ce face orgoliul din om :) .
Ultima oară modificat 04 Iul 2011, 16:37 de către Timidul, modificat 1 dată în total.
[blink2]Alerg in jurul lumii![/blink2]

Merg sa duc gunoiul, te las undeva ? o.O
D.I.A.S.
Member
Member

Mesajde D.I.A.S. » 04 Iul 2011, 16:36

Frate tu faci misto de mine sau chiar e greu sa citesti?

NU pricepi ca nu am dat niciun ban ca sa-l apar pe v1c ???

Antiq a luat ban TEMPORAR din alte motive si cu acordul ownerilor.
Madalin a luat ban TEMPORAR pentru ca l-am atentionat sa nu se bage in discutie si nu a inteles + si din alte motive.

Pe care NU le mai explic...inca o data.

Candy eu iti inteleg frustrarea dar, ownerii pot confirma, nu am avut nicio legatura cu stergerea adminului si banarea ta pe server/TS/forum.
Singura mea problema a fost ca mi-ai sters canalul de TS.
Mesajul meu catre Romeo, si poate sa confirme, a fost: "sa-l intrebi si tu pe Candy de ce mi-a sters canalul"

problema care crezi tu ca o ai cu mine..nu exista, intelegi ?

Share This

Înapoi la “Pareri si Sugestii”