34 Sites Photoshop Tutorials

Tutoriale Photoshop/Sony Vegas.
Avatar utilizator
logos
Designer
Designer
Mesaje: 354
Membru din: 25 Aug 2008, 00:10

34 Sites Photoshop Tutorials

Mesajde logos » 19 Apr 2010, 16:11

  • Instant Shift - instantshift.com
  • Adobe Design Center - studio.adobe.com
  • Absolute Cross - absolutecross.com
  • B-man Artworks - hb-man.dk
  • CBT Cafe - cbtcafe.com/photoshop
  • Chippcom - chipp.com
  • Cyber Ink Design - cyberinkdesign.com
  • Digital Tropic - digitaltropic.com
  • Distortion Freebies - distortion.co.uk
  • Dream Infinity Studios - dreaminfinity.com
  • Digital-Tutors - digitaltutors.com
  • Eyeland Studio - eyeland.com
  • Eyes on Design - eyesondesign.net
  • Good-Tutorials - good-tutorials.com
  • Photoshop tips & tricks Tutorials - graphic-design.com
  • Graphics Software - graphicssoft.about.com
  • Grafx-Design - grafx-design.com
  • The Guru's Network - gurusnetwork.com
  • Ichehouse Designs - icehousedesigns.com
  • iDigital Emotion - idigitalemotion.coml
  • MyJanee.com - myjanee.com
  • Phong - phong.com
  • Photoshop 101 - photoshop101.com
  • Photoshop Junkie - photoshopjunkie.com
  • Photoshop Roadmap - photoshoproadmap.com
  • Photoshop Tutorials - photoshoptutorials.us
  • Tricks on Trips - rtideas.com
  • Mike's SketchPad - sketchpad.net
  • Spoono - spoono.com
  • Steep Dolphin Creative - steeldolphin.com
  • Tutorial WIZ - tutorialwiz.com
  • Vecpix - vecpix.com
  • Xanthic Eye - xanthic.net
  • BioRUST - biorust.com
Imagine Imagine

Share This



kOZONE-
Silver Member
Silver Member
Mesaje: 1255
Membru din: 22 Noi 2009, 21:06
Localitate: Țara minunilor!

Re: 34 Sites Photoshop Tutorials

Mesajde kOZONE- » 19 Apr 2010, 16:19

foarte utile, bravo kNY pentru munca depusa :)...

Share This


Înapoi la “Tutoriale”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori

cron