Rekinu4ever

Demouri cu jucatorii suspecti de cheating
Oare-i cod ?
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Rekinu4ever

Mesajde Oare-i cod ? » 21 Aug 2017, 20:09

demo : http://www41.zippyshare.com/v/ELXEB9HX/file.html

Mentiuni : Adminul doarme n-are el treaba , sta doar sa faca ore ( Reaperul The Iron ) .

Share This

soarece
Member
Member

Re: Rekinu4ever

Mesajde soarece » 21 Aug 2017, 20:28

= b-)

Nu vad rostul mesajului tau,ai mai facut si dublu post, ai castigat un warn <:-p, felicitări.

Krav
Ultima oară modificat 21 Aug 2017, 20:29 de către soarece, modificat 1 dată în total.
|LE|Krav
Gold Member
Gold Member

Mesajde |LE|Krav » 21 Aug 2017, 21:19

Reaper te așteptăm cu niste explicatii
Hyman G. Rickover ~ " Good ideas and innovations must be driven into existence by courage and patience."
"INFRANGEREA este adesea o situatie temporara. RENUNTAREA este cea care o face permanenta."
Reaperul The Iron
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde Reaperul The Iron » 21 Aug 2017, 21:47

Salut,Dupa cum sti am un frate mai mic de 8 ani,azi am fost plecat la un prieten,si i-am dat fratelui meu mai mic sa se joace cs,el nestiind sa umble bine pe pc s-a jucat putin apoi nu la oprit cu shut down,a oprit decat monitorul,iar cand ajung acasa vad asta,l-am certat putin,am vorbit cu el si nu-l mai las sa se joace fara sa ma uit eu la el,promit ca nu se va mai intampla!
^:)^ Respecta ^:)^ si vei fi ^:)^ Respectat! ^:)^
|LE|Krav
Gold Member
Gold Member

Mesajde |LE|Krav » 21 Aug 2017, 23:11

shade scrie:Reaperul The Iron nu are nicio treaba am intrat azi pe server fix cand voia sa baneze un jucator pentru anti-ss si omul nu avea absolut nimic, i-a dat link cu pozele si degeaba. Nu ii trebuie acces la ban.

Nu mai cautati scuze aiurea, ai helper pana la noi ordine.
:closed:
Hyman G. Rickover ~ " Good ideas and innovations must be driven into existence by courage and patience."
"INFRANGEREA este adesea o situatie temporara. RENUNTAREA este cea care o face permanenta."

Share This

Înapoi la “Jucători suspecţi de cheating”