Cumpara produse romanesti pentru spalat vase

Cumpara produse romanesti daca doresti o tara prospera. Desteapta-te romane!
Romeo
Administrator
Administrator

Cumpara produse romanesti pentru spalat vase

Mesajde Romeo » 26 Ian 2016, 19:29

Utilizam de foarte multi ani produse straine de spalat vase (detergent de vase), printre aceste produse mentionez celebrul Axion, dar stiti unde este fabricat?!... va spun eu... în Guatemala de către compania americană Colgate-Palmolive.
Dar avem și produse românești de spălat vase, spre exemplu tot de la firma românească FARMEC, avem următoarele produse: Trium Veselă 500ml și Nufăr Verde Veselă 500ml.
Produsele de curățenie se găsesc doar în supermarket-uri (nu sunt la vânzare și pe site-ul oficial Farmec) așa că după ce le cumpăra revin cu pozele.
Până atunci vă atașez o poză cu celebrul Axion (pe care l-am folosit atâta timp din păcate) ... să vedeți unde este produs.
Cumpărați produse românești dacă doriți o Românie prosperă!
Image
Am găsit alternativă pentru Axion vase cu un produs românesc - detergent de vase pasta Rivex Lamaie si Musetel.
Rivex de vase este produs de InterStar Chim SA din București, România (Interstar Chim este o companie cu capital grecesc, și are centrul de producție în România).
Produsul românesc pentru spălat vase este puțin mai ieftin. După utilizare vă spun o părere și despre calitatea lui.
Image
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

Share This

Share This

Înapoi la “Cumpara produse romanesti”