Cumpara incaltaminte fabricata in Romania

Cumpara produse romanesti daca doresti o tara prospera. Desteapta-te romane!
Romeo
Administrator
Administrator

Cumpara incaltaminte fabricata in Romania

Mesajde Romeo » 27 Apr 2017, 18:16

Cumparati incaltaminte fabricata in Romania, sunt foarte multe fabrici romanesti care produc incaltaminte de calitate.
Exista firme romanesti care produc incaltaminte din piele pentru barbati si pentru femei.
Producatorii autohtoni ofera o gama variata de incaltaminte: încălțăminte sport, încălțăminte casual, ghete, sandale, papuci, mocasini, balerini, pantofi, etc.
Încălțăminte românească modernă și de calitate puteti găsi de la următoarele brand-uri românești Clujana, Marelbo, Catali, Leofex, Corvaris, Bit Bontimes, S-Karp.
Eu am avut în liceu adidași sport foarte buni de la Clujana, recent mi-am cumpărat încălțăminte românească de la Catali și de la Bit Bontimes.
Vă rog să adăugați și alte firme românești de încălțăminte de la care ați cumpărat produse de calitate fabricate în România.
Imagine
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

Share This

felicia.frigioiu
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Re: Cumpara incaltaminte fabricata in Romania

Mesajde felicia.frigioiu » 28 Apr 2017, 09:37

Mopiel - alt producator de pantofi.
Magazine gasiti in Constanta, Buzau, Focsani, Ramnicu Sarat. In celelalte orase fac doar livrari, pe viitor se vor extinde.
Eu am de la ei o pereche de bocanci si una de balerini. Pot spune ca au rezistat foarte bine.
harry56
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Re: Cumpara incaltaminte fabricata in Romania

Mesajde harry56 » 01 Iun 2017, 08:01

Bine de stiut :( . Macar imi ocup cu ceva timpul din vacanta :))

Share This

Înapoi la “Cumpara produse romanesti”