Admini extremi în echipa!

Aici vor apărea topicurile învechite cu conţinut important sau folositor.
Romeo
Administrator
Administrator

Re: Admini extremi în echipa!

Mesajde Romeo » 15 Dec 2010, 00:07

Din această cauză echipa trebuie să conţină oameni valoroşi care ştiu şi să comunice.

Share This

BmX
Power User
Power User

Mesajde BmX » 15 Dec 2010, 00:08

memo scrie:
wTf^ scrie:stiti care e problema aici...nu e problema de 10 ,1000 ,100000 de jucatori...cand eu am judecat dupa activitate...romeo ce mi`ai zis? te-ash ruga sa zici cu voce tare...sa vada si lumea..!Am judecat dupa activitate si atunci si eu si bmx am luat ban de la memo pe ce motiv? "ca asa vrea el" si pentru ce? ca ma dadusem cu candy in privat sa vorbim si a venit el peste noi?sa il lasam pe memo care cica dupa romeo nu va mai face asa ceva!
Il luam pe madi tnk !ma certam cu calamitate si nu pe main chat sa vada toata lumea ...ma certam pe admin chat k sa rezolv treaba...si se gaseste sa ne scoata cu kickuri afara apoi sa ne ameninte cu ban...motiv? asa vrea el...deci in concluzie nu numai romeo greseste ca tine numai pe cine nu trebuie dupa el dar si ceilalti ca nu pun suflet! la inceput cand am venit aici...pfff asa linijtit era...de drag jucam facusem 300 si ceva de ore intr`o saptamana...dar din pacate romeo...ni sa luat de asa cv...stii bine de ce am plecat si in ce cearta am plecat!Oricum in vara o sa ne cunoastem exact cum am vorbit noi 2 romeo si o sa vezi pe cine ar trebuii sa ai langa tn...am mai vazut prin posturile anterioare..."knva aici era o familie" era..! ai dreptate....va doresc o seara cat mai placuta eu mi-am exprimat parerea!nb!

nu voi ati vrut ban ma. si ati zis ca nu va mai intereseaza acesta comunitate ???
asa ca daca nu te intereseaza aceasta comunitate nu te baga in seama cu japca.

Si ia zi u cu degetele tale de baiat pupincurist ce esti ... nu zic ca nu am vrut sa plec dar zi u singur cine a inceput .... Si sa o iau dupa timpul petrecut pe romeonet ... adik am mai mult ca tine shi sa nu mai zic ca iti spun numiti playerii care in viata ta nu ai auzit de ei ... shi au jucat aici shi u intr-o luna ai ajuns unde la supervizor ce dovada ai u dupa o luna de zile ca esti un pupincurist pardon scuze ca am zis asa ... dar chiar nu ar mai trebui sa ma mai bag in seama cu tine ...
app vroiam sa iti zic de un sg nume care acel baiat ma adus aici baltazare stii de el il cun ...

Oricum sa aveti parte de admini buni NU asa ca Memo ...
Scuze de offtopic ...
has
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde has » 15 Dec 2010, 01:18

e suparati baietii astia pe memo...nu ca nu as fi si eu.
@on : cred ca e singurul sv din lume unde exista asa telenovela...De ce trebuie votati acesti superv , cand ownerii mai exact tu Romeo ar trebui sa stii ce se intampla , cine abuzeaza , cine e destul de capabil sa aiba o functie mare si nu in ultimul rand insista pe vechime...
Romeo
Administrator
Administrator

Mesajde Romeo » 15 Dec 2010, 01:30

Nu-i pot desemna eu, pentru că nu mă pricep la CS şi nici nu am stat să-i urmăresc pe server. Eu am impus sistemul de organizare. Iar oameni de valoare şi care se implică reies de la sine în urma acestui topic.
TAO
V.I.P. (donor)
V.I.P. (donor)

Mesajde TAO » 15 Dec 2010, 01:32

SINCER, cred ca cel mai corect ar fii sa faca Romeo o lista de 10, iar noi sa ii "analizam" pe fiecare in parte, iar cei ce NU sunt pe placul majoritatii sa NU fie "alesi".

Pana la urma, e serverul lui, si trebuie sa conteze si parerea lui, NU ?

Daca va face placere :

Scandurica + MOPIX
Cand face urat Varsatorul?
Independent si incapatanat, se enerveaza instantaneu cand e contrazis sau nu e lasat sa faca ce vrea. Din fericire, ii trece repede. Iar oamenii il iubesc, fiindca e prietenos, saritor, optimist si ii contamineaza cu entuziasmul lui uneori atat de copilaros .

97% din cantitatea de droguri din ultimii 30 de ani a fost consumata de Varsatori...Varsatorii sunt deschisi la orice viciu de pe lume si nu se gandesc de doua ori...
Romeo
Administrator
Administrator

Mesajde Romeo » 15 Dec 2010, 01:48

Pentru că tot presaţi lucrurile:

TURUL III

Varianta Tfs
10. Mop
11. Gabriela

Varianta Gabriela
10. Deea
11. Mop

Varianta Specie
10. Scandura
11. Deea

Varianta Madi
10. Mop
11. Turcu

Varianta Has
10. Mop
11. Kikutza

Varianta Zili
10. Mop
11. Scandura

Varianta Cata
10. Mop
11. Kikutza

Varianta Baloteli
10. Candy
11. Scandura

Varianta Dracula
10. Mop
11. Andr33a

Varianta Netrebnic
10. Mop
11. Candy

Varianta Evil
10. Candy
11. Scandura

Varianta Jokeras
10. Mop
11. Candy

Varianta Dark
10. Candy
11. Scandura

Varianta Kenzo
10. Scandura
11. Candy

Varianta Cnz
10. Dark
11. Scandura

Varianta TAO
10. Scandura
11. Mop
TAO
V.I.P. (donor)
V.I.P. (donor)

Mesajde TAO » 15 Dec 2010, 01:51

Si rezultatul ?
Independent si incapatanat, se enerveaza instantaneu cand e contrazis sau nu e lasat sa faca ce vrea. Din fericire, ii trece repede. Iar oamenii il iubesc, fiindca e prietenos, saritor, optimist si ii contamineaza cu entuziasmul lui uneori atat de copilaros .

97% din cantitatea de droguri din ultimii 30 de ani a fost consumata de Varsatori...Varsatorii sunt deschisi la orice viciu de pe lume si nu se gandesc de doua ori...
eXpreSSo
V.I.P.
V.I.P.

Mesajde eXpreSSo » 15 Dec 2010, 01:52

TAO scrie:Si rezultatul ?

mai asteptam si alte pareri

Decizia finala va fi aflata pana in Craciun ( dar nu se stie ce an )
TAO
V.I.P. (donor)
V.I.P. (donor)

Mesajde TAO » 15 Dec 2010, 01:54

^:)^

Scandura + Mop !

:closed:

Romeo
Administrator
Administrator

Mesajde Romeo » 15 Dec 2010, 01:55

Mop (11/16)
Scandura (8/16)
Candy (7/16)

Candy totuşi a obţinut până acum moderator pe forum şi owner pe teamspeak!

Echipa supervizori

1. TAO (8 din 8)
2. Kny (bddt) (8 din 8)
3. Shade (7 din 8)
4. Predator (7 din 8)
5. Madi (7 din 8)

6. spc#(11/13)
7. Zili (10/13)
8. Croft (9/13)
9. Taifas (7/13)
10.Mop (11/16)
11.Scandura (8/16)