Admin Gabe

Aici vor apărea topicurile învechite cu conţinut important sau folositor.
Ayato
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Admin Gabe

Mesajde Ayato » 12 Feb 2018, 18:43

Nick: Gabe
IP: dinamic
Vârstă: 18 ani
Primele 7 cifre din CNP : 1990910
Ore jucate: https://www.gametracker.com/server_info ... query=Gabe ; https://www.gametracker.com/server_info ... query=Eren ; https://www.gametracker.com/server_info ... uery=Ayato ; https://www.gametracker.com/server_info ... query=Kira (cam pe astea 4 nume am tot jucat pe sv asta) aprox 66 de ore
De unde ai auzit de noi: joc de ceva timp pe sv,cam 1 an
O mică descriere: Vreau sa scap sv de codati pt ca se intampla sa nu fie admini on, iar chiar daca sunt nu prea au experienta (sunt STEAM ON)
Administrator sau Demi-God? (experienta AMX MOD: 2 ani)
Ultima oară modificat 12 Feb 2018, 18:51 de către Ayato, modificat de 3 ori în total.

Share This

|LE|Krav
Gold Member
Gold Member

Re: Admin Gabe

Mesajde |LE|Krav » 12 Feb 2018, 18:45

Completeaza cererea cum trebuie
Daca era irelevant nu puneam acele "campuri" pentru completat

LE: Merita un moderator :-? are activitate buna pe server...dar iti cer multa atentie la banuri
Hyman G. Rickover ~ " Good ideas and innovations must be driven into existence by courage and patience."
"INFRANGEREA este adesea o situatie temporara. RENUNTAREA este cea care o face permanenta."
Ayato
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde Ayato » 12 Feb 2018, 18:52

Acum este
Aka1n 1
Member
Member

Mesajde Aka1n 1 » 12 Feb 2018, 19:15

Pro Helper.
Traieste-ti Visul ;)
Diana^
Owner-CS
Owner-CS

Mesajde Diana^ » 12 Feb 2018, 19:49

Pro.
Eu zic sa o ia de jos, chiar daca are activitate. Toti am luat-o de jos. Nu sunt geloasa, nu ma intereseaza functia pe care o detine cineva. Sa fim corecti.Cu timpul poate avansa
Dream as if you live forever and live as if you die today . :)
kenw0w
V.I.P.
V.I.P.

Mesajde kenw0w » 12 Feb 2018, 19:55

Nu administrator, Da helper :)
Imagine
Ayato
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde Ayato » 12 Feb 2018, 21:24

Dragii mei viitori colegi, cei care veniti sa va dati asa cu parerea (ca doar stiti ce activitate am eu pe sv si ca merit helper), cati dintre voi intrati zilnic pe sv?Cati dintre voi aveti activitate in ban-listul vostru?Sa arunc o privire pe la fiecare sa vad ultimul ban postat si cat de des banati playeri? Cat a fost vacanta de Craciun si pana acum abia am vazut admini pe sv (ii numar pe degete) ca ii dadeam mesaje lui KRAV pe steam daca intra sa baneze codatul! Joc pe sv asta de ceva timp am o oarecare experienta atat in joc cat si ca admin +ca sunt Steam ON. Dar ce sa facem :-\
PE FORUM TOTI SUNTETI MARI ADMINI SI MARI COMENTATORI DAR >:D< pe cuvantul meu daca aveti habar sa evaluati un player!
Multumesc =D> Krav pentru propunere!
Nu Diana =; , nu ma refeream la tine, app si eu am bacul >:D<
Ultima oară modificat 12 Feb 2018, 21:33 de către Ayato, modificat 1 dată în total.
Diana^
Owner-CS
Owner-CS

Mesajde Diana^ » 12 Feb 2018, 21:29

Ayato scrie:Dragii mei viitori colegi, cei care veniti sa va dati asa cu parerea (ca doar stiti ce activitate am eu pe sv si ca merit helper), cati dintre voi intrati zilnic pe sv?Cati dintre voi aveti activitate in ban-listul vostru?Sa arunc o privire pe la fiecare sa vad ultimul ban postat si cat de des banati playeri? Cat a fost vacanta de Craciun si pana acum abia am vazut admini pe sv (ii numar pe degete) ca ii dadeam mesaje lui KRAV pe steam daca intra sa baneze codatul! Joc pe sv asta de ceva timp am o oarecare experienta atat in joc cat si ca admin +ca sunt Steam ON. Dar ce sa facem :-\
PE FORUM TOTI SUNTETI MARI ADMINI SI MARI COMENTATORI DAR >:D< pe cuvantul meu daca aveti habar sa evaluati un player!

Pe cat facem pariu ca la inceput aveam activitate mare?Stateam ziua 6 ore, si noaptea inca o ora,nu mereu, dar le faceam cand imi permitea timpul. Daca acum nu se poate intra, nu se poate.Unii mai au bac sau nu le merge pc - ul. Te-ai gandit la asta? Pe mine nu ma intereseaza de activitatea pe care o ai tu.Toti am luat - o de jos. Ar fi corect sa o iei si tu.Ce ti-am zis eu si colegii mei nu e cu rautate si nici cu invidie.Nu suntem obligati sa stam in fata pc-ului si sa adminam.Adminam cand se poate. Acum ne lasam de scoala si munca?
Diana^
Owner-CS
Owner-CS

Mesajde Diana^ » 12 Feb 2018, 21:35

Nu m-am referit numai la mine, ci la toti.Intelege si tu cum e. Viata nu e roz. Mai sunt si greutati.Toti am avut la un moment dat activitate mare.
P. S Imi cer scuze pentru dublu post. Nu mai zic nimic.
Aka1n 1
Member
Member

Mesajde Aka1n 1 » 12 Feb 2018, 21:38

Ayato scrie:Dragii mei viitori colegi, cei care veniti sa va dati asa cu parerea (ca doar stiti ce activitate am eu pe sv si ca merit helper), cati dintre voi intrati zilnic pe sv?Cati dintre voi aveti activitate in ban-listul vostru?Sa arunc o privire pe la fiecare sa vad ultimul ban postat si cat de des banati playeri? Cat a fost vacanta de Craciun si pana acum abia am vazut admini pe sv (ii numar pe degete) ca ii dadeam mesaje lui KRAV pe steam daca intra sa baneze codatul! Joc pe sv asta de ceva timp am o oarecare experienta atat in joc cat si ca admin +ca sunt Steam ON. Dar ce sa facem :-\
Nu Diana =; , nu ma refeream la tine, app si eu am bacul >:D<

Te rog sa nu mai faci dublu post,majoritatea de aici am inceput cu helper,fiecare avem probleme nu putem fii 12 din 12 ore la pc,si inca ceva lasa aroganta.
Traieste-ti Visul ;)
|LE|Krav
Gold Member
Gold Member

Mesajde |LE|Krav » 12 Feb 2018, 22:40

Deja se face off topic

Ai helper nick si parola in privat

t/c
Hyman G. Rickover ~ " Good ideas and innovations must be driven into existence by courage and patience."
"INFRANGEREA este adesea o situatie temporara. RENUNTAREA este cea care o face permanenta."
|LE|Krav
Gold Member
Gold Member

Mesajde |LE|Krav » 13 Feb 2018, 19:35

Acces anulat la cerere
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

Share This

Înapoi la “Arhivă”