Cerere admin Ken

Vrei sa te pui in slujba serverului? Fa o cerere de admin !
Ken
Admin Server
Admin Server

Cerere admin Ken

Mesajde Ken » 15 Iun 2018, 18:58

Nick: Ken
IP: static
Vârstă: 19 ani
Primele 7 cifre din CNP : 1990206
Ore jucate: https://www.gametracker.com/player/Ken/ ... 150:27015/
De unde ai auzit de noi: https://servere-cs.freakz.ro/lista_serv ... ta-fy_snow
O mică descriere: Nu doresc sa fiu admin permanent deoarece sunt in tara doar in perioadele cand am vacanta.Scopul aceste cereri este accesul la comenzi precum amx_votemap amx_blind si amx_exterminate.Nu discut in situatii de neprezentare wg, iar daca codul se vede de la o posta dau intai blind dupa exterminate.Da, ar fi mai simplu sa schimb serverul ca sa ma indepartez de codati, dar multi playeri de pe server au prins perioada cand se jucau mixuri; majoritatea playerilor care au copilarit atunci joaca cs bine.Comanda amx_banip si amx_addban in experienta mea de admin s-au dovedit a fi inutile.Un ip dinamic scapa usor de aceste comenzi.Acum ip-ul static:orice persoana poate sa ceara de la providerul de internet modificarea ip-ului.In alte cuvinte si cei cu ip static pot trece pe ip dinamic.Deci comenzile de tip amx_ban se dovedesc a fi inutile.In schimb la un amx_exterminate aproape sigur ai scapat de playerul respectiv.Nu vreau sa va complic existenta printr-un cumul de detalii pe care probabil le stiti deja.Ideea este urmatoarea:doresc admin doar daca am acces la comanda amx_slay.Amx_exterminate mai poate astepta.Seara buna!

Share This

S13g3
Power User
Power User

Re: Cerere admin Ken

Mesajde S13g3 » 15 Iun 2018, 20:38

Acum imi dau seama ca esti putin sarit de pe fix :)). Ai spus multe lucruri pe care chiar nu cred ca era nevoie sa le pui intr-o cerere de admin. Pe serverul asta nu exista comanda amx_exterminate, desi eu sunt de acord cu tine ca este mult mai eficienta si cu ocazia asta as dori sa sugerez reimplementarea pluginului.
Ai un PRO de la mine, te vad destul de des pe server.
SkyPixel
Owner-CS
Owner-CS

Mesajde SkyPixel » 15 Iun 2018, 20:48

Pro
Kf? :-??
Diana
Owner-CS
Owner-CS

Mesajde Diana » 15 Iun 2018, 21:11

Proo
Cea mai mare glorie nu o dobândeşti atunci când nu eşti doborât niciodată, ci atunci când te ridici după ce ai căzut. :X
Kaka.RmN
Admin Server
Admin Server

Mesajde Kaka.RmN » 16 Iun 2018, 23:30

Pro! Dar sa stii ca si de exterminate scapi destul de usor, schimbi configul sau reinstalezi cs-ul,iar acest proces dureaza 2-3 min. :)
Ken
Admin Server
Admin Server

Mesajde Ken » 16 Iun 2018, 23:42

Kaka.RmN scrie:Pro! Dar sa stii ca si de exterminate scapi destul de usor, schimbi configul sau reinstalezi cs-ul,iar acest proces dureaza 2-3 min. :)

La destroy merge cu schimbare de cfg, exterminate-ul e dat de fisiere de tip ".wad". In fine, in cel mai rau caz ii tot dai amx_slay la fiecare inceput de runda sau amx_kick.
mykutz
Administrator
Administrator

Mesajde mykutz » 19 Iun 2018, 13:25

da....
Imagine
|LE|Krav
Gold Member
Gold Member

Mesajde |LE|Krav » 20 Iun 2018, 17:00

Nick & pass in privat

Acceptat
Hyman G. Rickover ~ " Good ideas and innovations must be driven into existence by courage and patience."
"INFRANGEREA este adesea o situatie temporara. RENUNTAREA este cea care o face permanenta."

Share This

Înapoi la “Cereri Admin”