Cerere Up AlFoNsO*Ak47*

Vrei sa te pui in slujba serverului? Fa o cerere de admin !
kenw0w
V.I.P.
V.I.P.

Re: Cerere Up AlFoNsO*Ak47*

Mesajde kenw0w » 01 Feb 2018, 20:03

Doriinn. scrie:Dati contra dar nici macar nu aveti jumatate din activitatea lui.. :))

Pro.

Activitate? nu l-am vazut aproape de loc pe sv, stau aproape toata ziua pe sv
Contra >:)
Imagine

Share This

.soLLo
Moderator
Moderator

Mesajde .soLLo » 01 Feb 2018, 20:47

Când vrei sa mai adaugi ceva folosește funcția edit, nu replay, next o sa ai avertisment.
Nu-mi exprim o părere că nu stiu ce activitate si cunostinte ai.
"Dacă greierul face cri cri, atunci creierul face gri gri?"
|LE|Krav
Moderator
Moderator

Mesajde |LE|Krav » 01 Feb 2018, 21:46

Il poti tine in kick/ slay pana se satura de tine :D

Si referitor la activitate...daca o luam asa cred ca fiecare contribuie cu cat poate si facem sa fie bine pentru toata lumea :)
Daca nu va convine asa ...putem face curatenie in echipa ...mie chiar imi place sa fac asta ;)

Mai asteptam pareri
Hyman G. Rickover ~ " Good ideas and innovations must be driven into existence by courage and patience."
"INFRANGEREA este adesea o situatie temporara. RENUNTAREA este cea care o face permanenta."
ValiST
Admin Server
Admin Server

Mesajde ValiST » 02 Feb 2018, 13:59

Contra. 1.Se vede cat de serios esti, chiar si cand esti nervos, regulamentul tot regulament e, iar daca demonstrezi ca meriti un up atunci voi da si PRO. 2.Trebuie sa te descurci frate, ai speriori care se ocupa, postezi in banlist, cauti un superior, asta nu e un motiv sa ceri up, asta e strict parerea mea. Bafta
Marushky
Admin Server
Admin Server

Mesajde Marushky » 03 Feb 2018, 19:38

Contra prea devreme
Doriinn.
Bronze Member
Bronze Member

Mesajde Doriinn. » 05 Feb 2018, 12:48

Fac putin off topic dar imi asum.. Cu ce va deranjeaza daca poate da ban cu comanda amx_ban? Vreti sa se chinuie cu voteban si daca nu ii ies voturile sa il tina in slay? Nu a cerut God/ Semi-God, a cerut doar sa poata da ban faca comanda cu voturi. Unde ati mai vazut asa ceva, cum vreti voi sa progresati? Ori sunteti invidiosi ori asa sunteti voi, rautaciosi, ca persoane. Ce colegialitate e asta? E serparie si nu ajuneti nicaieri cu asta.. Succes cu "bunatatea" pe care o aveti.
|LE|Krav
Moderator
Moderator

Mesajde |LE|Krav » 05 Feb 2018, 18:02

Doriinn. scrie:Fac putin off topic dar imi asum.. Cu ce va deranjeaza daca poate da ban cu comanda amx_ban? Vreti sa se chinuie cu voteban si daca nu ii ies voturile sa il tina in slay? Nu a cerut God/ Semi-God, a cerut doar sa poata da ban faca comanda cu voturi. Unde ati mai vazut asa ceva, cum vreti voi sa progresati? Ori sunteti invidiosi ori asa sunteti voi, rautaciosi, ca persoane. Ce colegialitate e asta? E serparie si nu ajuneti nicaieri cu asta.. Succes cu "bunatatea" pe care o aveti.

Omul nu stia sa faca demo si banlist, acum a invatat pentru ca a fost ajutat
Aici este bunătatea

T/c ..faci alta mai încolo
Hyman G. Rickover ~ " Good ideas and innovations must be driven into existence by courage and patience."
"INFRANGEREA este adesea o situatie temporara. RENUNTAREA este cea care o face permanenta."

Share This

Înapoi la “Cereri Admin”