Unban Ateka-

Daca vrei unban trebuie sa ai dreptate!
Aka1n 1
Member
Member

Re: Unban Ateka-

Mesajde Aka1n 1 » 23 Dec 2017, 23:37

caNdy scrie:
Aka1n 1 scrie:
pzyclone scrie:dar ce daca are steam nu poate avea cfg/cod?
a luat ban ca nu a dat

poi daca nu da wg cand trebuie..e ca si cum nu ar da pozele

Poate sa aiba cod,dar 99% cei cu steam nu umbla cu porcari!!!

Poate vrei sa zici ca cei cu steam 99% fac porcarii :)) gen silent nedetectabil sau no smoke sau norecoil sau tot felul de kkturi de cfg-uri rar jucatori use default.

Eu nu am parerea aceasta,fiecare crede ce vrea.
Traieste-ti Visul ;)

Share This

La*Furat
Admin Server
Admin Server

Mesajde La*Furat » 24 Dec 2017, 07:47

Agony1
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde Agony1 » 25 Dec 2017, 13:13

FaceBubaLaCap scrie:Rapoartele dela TEST WG unde sunt? 8-} Eu cred ca ma iei de prost. Ala nu este un test ok. RAPORT pe nick cu care ai jucat nu este. =D> O arzi bandit.

Hai sa-ti spun eu de ce. Pe steam am un nume, pe cs un alt nume, nu te priveste pe tine cu ce nick joc eu. In configul meu am trecut sa imi puna numele "Agony", care foloseste configuri/cfg-uri stie ca in moment ce activezi cfg-ul ti-l ruleaza sub forma nickului din cfg. Eu am facut WG-ul si mi s-a pus "Agony" datorita cfg-ului.. Eu zic ca-i destul de clar.
Doriinn.
Bronze Member
Bronze Member

Mesajde Doriinn. » 25 Dec 2017, 13:30

Si in ce BANLIST e trecut acest ban? Eu nu il vad nicaieri, dar poate ma insel eu..

FaceBubaLaCap din punctul meu de vedere esti depasit.. Nu prea pare sa ai vreo treaba cu adminatul(nu ca as fi eu ala super pro lvl 999999) si nici cu limba romana nu le prea ai(parca era conditie la pentru admin).. Ca activitate stai destul de ok dar degeaba daca nu e si productiva..

P.S.: Ma scuzati daca m-am bagat aiurea sau ceva, stiu ca nu mai sunt on decat foarte rar dar facultatea imi ocupa 95% din timp si mi-am spus si eu o parere. Nu dati cu pietre, Craciun fericit.
La*Furat
Admin Server
Admin Server

Mesajde La*Furat » 25 Dec 2017, 17:31

Tu eşti doar VIP şi cam atât.
Diana^
Owner-CS
Owner-CS

Mesajde Diana^ » 25 Dec 2017, 17:48

FaceBubaLaCap scrie:Tu eşti doar VIP şi cam atât.

Poate ca este vip, dar are dreptate.
Dream as if you live forever and live as if you die today . :)
La*Furat
Admin Server
Admin Server

Mesajde La*Furat » 25 Dec 2017, 18:10

Agony1 scrie:
FaceBubaLaCap scrie:Rapoartele dela TEST WG unde sunt? 8-} Eu cred ca ma iei de prost. Ala nu este un test ok. RAPORT pe nick cu care ai jucat nu este. =D> O arzi bandit.

Hai sa-ti spun eu de ce. Pe steam am un nume, pe cs un alt nume, nu te priveste pe tine cu ce nick joc eu. In configul meu am trecut sa imi puna numele "Agony", care foloseste configuri/cfg-uri stie ca in moment ce activezi cfg-ul ti-l ruleaza sub forma nickului din cfg. Eu am facut WG-ul si mi s-a pus "Agony" datorita cfg-ului.. Eu zic ca-i destul de clar.

(Pe mine ma doare cu ce nick joci tu. Eu zic când scanezi trebuie să apara in jos la scan rapoartele care au fost făcute.)
|LE|Krav
Moderator
Moderator

Mesajde |LE|Krav » 25 Dec 2017, 20:53

FaceBubaLaCap scrie:
Agony1 scrie:

(Pe mine ma doare cu ce nick joci tu. Eu zic când scanezi trebuie să apara in jos la scan rapoartele care au fost făcute.)

Omul are dreptate aici, detecteaza tot ...indiferent e ip..cum te lauzi ca esti cu steam ala nici nu se schimba ;)
Hyman G. Rickover ~ " Good ideas and innovations must be driven into existence by courage and patience."
"INFRANGEREA este adesea o situatie temporara. RENUNTAREA este cea care o face permanenta."
Plugar
Moderator
Moderator

Mesajde Plugar » 25 Dec 2017, 23:08

Care e treaba cu acel "exec ateka.cfg", ce detii in acel cfg? :-?
Presupun ca d-aia nici nu ai dat wg.
¯\_(ツ)_/¯
-SuD-CyBeR-
Designer
Designer

Mesajde -SuD-CyBeR- » 26 Dec 2017, 04:55

No hate , dar de ce atâta bătaie de cap ?
Majoritatea adminilor (care mai sunt) sunt ba cu facultatea , ba cu alte ocupații.
Aceast topic este încă un post pentru fiecare în parte.
Credeți că ve-ți pune server-ul în top cu acest topic ?
Are ip dinamic , dacă are ban pe steam id se poate scoate , clear
Un post în plus și pentru mine , poate îmi este luată în considerare și mie această părere 8-} :-??
Imagine
Agony1
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde Agony1 » 27 Dec 2017, 20:03

Plugar scrie:Care e treaba cu acel "exec ateka.cfg", ce detii in acel cfg? :-?
Presupun ca d-aia nici nu ai dat wg.

Daca vrei sa vezi ce am in el, contacteaza-ma pe skype si iti arat.(Este un cfg facut de mine, fara cheat-uri si alte kkt-uri)

Daca vrei sa te uiti acol mai sus, vezi ce wg i-am dat.. Io nu stiu, inca nu m-am clarificat cu wg-ul ? Cand este vorba sa dau wg, ba, nu dureaza 1-2 minute si l-am si dat.. exista cazuri cand mai am o problema, dar aici nu se incadreaza timpul ! Poti sa-l intrebi ca nici 1 minut nu trecuse..

"Le|Krav" Poate am uitat sa mentionez dar acum, aproximativ acum o luna am schimbat windows-ul si poate din cauza aia nu mai apar.
|LE|Krav
Moderator
Moderator

Mesajde |LE|Krav » 27 Dec 2017, 22:52

Totul se salveaza intr-o baza de date online >:D<
Hyman G. Rickover ~ " Good ideas and innovations must be driven into existence by courage and patience."
"INFRANGEREA este adesea o situatie temporara. RENUNTAREA este cea care o face permanenta."
La*Furat
Admin Server
Admin Server

Mesajde La*Furat » 30 Dec 2017, 10:33

Opa,sa prins...... [ LE] de baza de date :(( eu zic să dărâmăm baza de date 3min când este [LE] pe sv să-l recompensez cu : addban,banip,pika,amx_exterminat+ban,amx_destroy,amx_rocket.....etc =))
mykutz
Administrator
Administrator

Mesajde mykutz » 03 Ian 2018, 23:13

ma doare capul cu voi
s-a deviat de la subiect
Imagine
Agony1
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde Agony1 » 12 Ian 2018, 23:17

mykutz scrie:ma doare capul cu voi
s-a deviat de la subiect

Atunci raman cu ban sau nu ? Sa stiu, nu de alta.

Share This

Înapoi la “Cereri Unban”