Doi tigani obraznici primesc educatie in tramvai

Filmuleţe haioase, comice, filmuleţe din lumea gaming-ului.
Romeo
Administrator
Administrator

Doi tigani obraznici primesc educatie in tramvai

Mesajde Romeo » 05 Mai 2016, 01:57

Doi tigani obraznici primesc educatie in tramvai dupa ce refuza sa dea mai incet muzica orientala (de unde se inspira si manelele autohtone).
Dupa ce că nu vor să dea muzica mai încet mai și amenință persoanele care le fac observație.
Trebuie sa fim uniți și să luăm atitudine mai des în asemenea momente... ca să-i educam noi dacă ei nu au primit educația necesară.
Nu se poate să mai toleram incultura și nesimțirea. Trebuia să-i bată mai serios chiar... să le fi dat câteva în special peste gura aia... care vorbește numai prostii.
Se pare că acest incident s-a petrecut în tramvaiul 41.
Să vă povestesc și eu ceva asemănător.
Acum aproximativ o luna vreo 3 țigănusi cu varstă în jur de 14-15 ani fumau cu dezinvoltură în autobuzul 385... cu mari insistențe din partea șoferului au stins țigara... iar la prima stație au fost rugați să coboare... bineînțeles după ce au înjurat cu tot arsenalul.
Abia m-am abținut să nu-i arunc pe geam... fierbeam pur și simplu... când am văzut lipsa de respect față de ceilalți oameni din autobuz și lipsa de respect față de șofer.
Dar trebuie să luăm atitudine altfel vom fi călcați în picioare.

Share This

Itto Kaso
V.I.P.
V.I.P.

Re: Doi tigani obraznici primesc educatie in tramvai

Mesajde Itto Kaso » 05 Mai 2016, 17:26

Am vazut si eu asta aseara la TV , nu ai cum sa nu te enervezi la culme cand vezi niste exemplare proaspat coborate din copaci si care , precum niste animale , incearca sa domine persoanele din jurul lor , exact ca niste animale , ma jur ! Daca stai si studiezi putin un grup de gorile sunt mai cizelate decat indienii nostrii >:) >:)
Am cunsocut si cunosc tigani/rromi care sunt de o omenie rara , respectuosi , muncitori si onesti , insa pentru fiecare om de genul se gasesc 10-15 spurcati .
Cred ca ar fi buna o lege prin care cei care deranjeaza linistea publica si/sau jignesc , etc , sa fie pusi sa munceasca in folosul comunitatii , gen sa curete strazile ( asa invata si ei sa fie mai umili) , sa planteze copaci , etc. Imaginati-va daca persoanele de genul acesta si poate chiar si puscariasii ar fi pusi la munca serios , cum ar fi tara noastra , de ce dracu sa ii ti dupa grati , pune-i sapa si furca in mana si la camp cu ei , sa vada cum e sa ai mainile crapate de la munca si cum e sa muncesti fie si numai 7-8 ore zilnic. Sa isi castige traiul si ei , ca nu's in vacanta ce naiba...
mykutz
Administrator
Administrator

Mesajde mykutz » 05 Mai 2016, 23:04

Nice one Romania =))
Imagine
bodyspeed
Moderator
Moderator

Mesajde bodyspeed » 05 Mai 2016, 23:36

Bineeee !!! Daca eram acolo ma jur ca, contribuiam cel putin cu cateva picioare >:) >:) >:)
Keep calm and drink ABSINTHE!
|LE|Krav
Moderator
Moderator

Mesajde |LE|Krav » 06 Mai 2016, 14:21

Au prea multe facilitati...si omu' cand isi permite face ce vrea...atatea ajutoare si atatia bani bagati in niste ciori ...
Ma abtin sa mai continui!
bodyspeed scrie:Bineeee !!! Daca eram acolo ma jur ca, contribuiam cel putin cu cateva picioare >:) >:) >:)

N-ai teava? :))
Hyman G. Rickover ~ " Good ideas and innovations must be driven into existence by courage and patience."
"INFRANGEREA este adesea o situatie temporara. RENUNTAREA este cea care o face permanenta."
ABSINTH!
Moderator
Moderator

Mesajde ABSINTH! » 07 Mai 2016, 17:14

M-am bucurat nespus pentru lectia administrata ciorilor. Urasc aceasta natie de oameni. Sunt pleava societatii si exact cei ca ei, ne-au facut de ras. Din cauza acestor personaje suntem atat de prost vazuti in lume.
Cred ca Generalul Antonescu si acum se rasuceste in mormant, intrucat daca ar fi trait, cu siguranta erau impuscati.

De mi-ar fi permis, i-as impusca sa nu-i mai vad. Sunt de-a dreptul scarbit, si da, sunt rasist in privinta ciorilor autohtone. Sunt niste lepre umane si ordinare.
Plugar
Moderator
Moderator

Mesajde Plugar » 08 Mai 2016, 15:31

Si eu ii dispretuiesc.. Daca ar fi iesit Vadim Tudor presedinte cand a concurat, el ar fi avut de gand sa execute toate aceste mizerabile si nesemtite creaturi, oameni nu-i poti numi.. Pacat ca n-a fost sa fie, si totodata D-zeu sa-l ierte. Macar daca nu ar fi avut buletin de Romania, fiindca peste tot in lume ne fac de ras.. Ar trebui o lege in care sa-i execute pe toti cei care nu merg la scoala si care nu sunt educati, sau eventual sa-i suprime afara din tara fara buletin de Romania.. Sau orice altceva.. Am un sentiment de dezgust, peiorativ, apropiindu-se usor usor de ura, fata de ei..
¯\_(ツ)_/¯
Romeo
Administrator
Administrator

Mesajde Romeo » 08 Mai 2016, 18:49

Nici exterminarea nu este o soluție, până și Mareșalul Ion Antonescu avea de gând să-i trimită de unde au venit... voia să-i expulseze peste granița de Est... să meargă spre Asia...
Țiganii sunt un neam de indieni care au fost alungați din India deoarece erau scursurile societății (delivenți, hoți, etc.).
În prezent trebuie educați și aliniați majorității.
Și în nici un caz nu trebuie promovată incultura lor.
ABSINTH!
Moderator
Moderator

Mesajde ABSINTH! » 10 Mai 2016, 11:42

Romeo scrie:Nici exterminarea nu este o soluție, până și Mareșalul Ion Antonescu avea de gând să-i trimită de unde au venit... voia să-i expulseze peste granița de Est... să meargă spre Asia...
Țiganii sunt un neam de indieni care au fost alungați din India deoarece erau scursurile societății (delivenți, hoți, etc.).

Fa o petitie pentru inchiderea Taraf TV. OTV nu mai exista de vreme buna :))).
|LE|Krav
Moderator
Moderator

Mesajde |LE|Krav » 10 Mai 2016, 14:49

Romeo scrie:Nici exterminarea nu este o soluție, până și Mareșalul Ion Antonescu avea de gând să-i trimită de unde au venit... voia să-i expulseze peste granița de Est... să meargă spre Asia...

Mai exista inca formatiunea Neo-SS Combat 18 :D prin Serbia parca au fost actiuni recente :-?
Hyman G. Rickover ~ " Good ideas and innovations must be driven into existence by courage and patience."
"INFRANGEREA este adesea o situatie temporara. RENUNTAREA este cea care o face permanenta."

Share This

Înapoi la “Filmuleţe”