Reclamatii.

Cupe / competiţii @Counter-Strike.
eNzzz
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Re: Reclamatii.

Mesajde eNzzz » 06 Mar 2010, 16:59

totusi..de ce neati mai lasat sa jucam
Nici un senator n-a coborat vreodata in cartier, Nici un deputat nu a stiut ce inseamna lefter

Share This

TAO
V.I.P. (donor)
V.I.P. (donor)

Mesajde TAO » 06 Mar 2010, 17:09

Oricum nu vad de ce te ataci, meciul asta nu conta asa mult.... sunteti in semi finale tousi, nu ati pierdut nimic.
Cand face urat Varsatorul?
Independent si incapatanat, se enerveaza instantaneu cand e contrazis sau nu e lasat sa faca ce vrea. Din fericire, ii trece repede. Iar oamenii il iubesc, fiindca e prietenos, saritor, optimist si ii contamineaza cu entuziasmul lui uneori atat de copilaros .

97% din cantitatea de droguri din ultimii 30 de ani a fost consumata de Varsatori...Varsatorii sunt deschisi la orice viciu de pe lume si nu se gandesc de doua ori...
anime
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde anime » 06 Mar 2010, 17:14

ba meciul asta a fost pt locul 1 , nu va descalificat nimeni
Malaciuca_Tfs
V.I.P. (donor)
V.I.P. (donor)

Mesajde Malaciuca_Tfs » 06 Mar 2010, 17:15

nu e pb o sa va lesine anime in semifinale =))
SpiRy1
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde SpiRy1 » 06 Mar 2010, 17:15

lUZARI
eNzzz
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde eNzzz » 06 Mar 2010, 17:26

Frate ce nu intelegeti am 2 probleme
1)ne-au dat ff pt aia dar nu inteleg..si vreau sa mi se raspunda DE CE NU NE-ATI DAF FF DE LA INCEPUT SI NE-ATI LASAT SA JUCAM?

2)ma chinui cu lag 300..si la inca 2 ..muream de nervi in ts vietii ca aveam lag..va batem..si cand colo 30-0 pt voi...si pt mine conta locul 1 ...daca asa e in grupa asa o sa fie si mai incolo..asa ca nu vad de ce sa mai joc...nu am victorie in meciu asta am iesit din cupa!
Nici un senator n-a coborat vreodata in cartier, Nici un deputat nu a stiut ce inseamna lefter
CooL
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde CooL » 06 Mar 2010, 19:18

Mai taci ma .... ca daca nu aveati FF de la asta, aveati pentru say... voi scriati cate 4-5 odata ca tzatzele pe say.. AI O GURA CATA O SURA !
demeuts
V.I.P.
V.I.P.

Mesajde demeuts » 06 Mar 2010, 19:30

nu ar trebui sa se permita modificarea steamid-urile cu cel putin 2 zile inainte de inceperea cupei ... de ce ati dat un steam daca voi jucati de la vecinu? este un regulament si trebuie respectat , de ce la prietenii respectivi nu s-au logat cu steamu lor?

nu mai fiti copii.
eNzzz
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde eNzzz » 06 Mar 2010, 19:37

haha..si parca era cupa pe clanuri amice..voi nici nu sunteti echipa..cand pierdeti il chemati pe stocker din iWish..nu ca o fii cn stie ce eu ma joc cu unu de la el din clan..dar era pe clanuri..asa eu sunt din Ploiesti..il treceam pe kyto pe sonic si paul1ca rezerve si cand pierdeam ii chemam pe ei..in fine..SLABI!
log1c
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde log1c » 06 Mar 2010, 19:49

Imi pare bine ca au pierdut lesinatii din valcea in afara de roby care e fratele meu pe viata si moarte :)) , dar eu zic ca ar trebui sa ii descalificati detot pe lesinatii astia :)) care au injurat tot meciu si au 20 de ani toata echipa adunata , dupa 3 runde din meci auzi pretext 2 joaca de la prieteni HAHAHHAHAHA.
Daca trebui sa te bati , ar fi bine sa-i omori pe fraieri.
DELIGHT
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde DELIGHT » 06 Mar 2010, 21:13

eNzzz scrie:haha..si parca era cupa pe clanuri amice..voi nici nu sunteti echipa..cand pierdeti il chemati pe stocker din iWish..nu ca o fii cn stie ce eu ma joc cu unu de la el din clan..dar era pe clanuri..asa eu sunt din Ploiesti..il treceam pe kyto pe sonic si paul1ca rezerve si cand pierdeam ii chemam pe ei..in fine..SLABI!

si daca ii luai pe kyto si pe sonic ce ? =)) i-am mai alergat pe harta in pgl si sufereau k avem coduri .. buni jucatori !
cat despre voi .. bine k ati luat ff ca daca nu tot luati 30-0 de la noi =))
stati drepti, trece Dinamo !
eNzzz
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde eNzzz » 07 Mar 2010, 13:06

voi publicarilor pe toti ii alergati pe harta...voi ii alergati si pe harta si pe teg..va duceti la kode5 si bateti fnatic si tot..toti homeplayerii sufera pe net da nu cred sa fi vazut vreodata interioru salii~..publicarilor~
eNzzz
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde eNzzz » 07 Mar 2010, 13:06

get a life oamenilor..
ZiLi
Power User
Power User

Mesajde ZiLi » 07 Mar 2010, 13:44

mult mai suferiti:( ... fiecare zice de celalalt ca e publicar dar de unde stiti voi asta?? n-ati vazut jucatori din A sa joace pe publice? asta inseamna ca sunt publicari:))
La lan daca te duci dupa meci , victorie sau infrangere , zici gg bv baieti si chestii (asta din fairplay sau frica=)) ) faci o caterinca , te distrezi.
Pe net iei bataie sau bati , ba f** de noobi , bat 5 ca voi dar am jucat fara mouse azi sau hahahah ce slabi sunteti va batea mamaia singura si tot felul de prostii de genu.
eNzzz
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde eNzzz » 07 Mar 2010, 16:08

Nu dar ei se cunoaste ca sunt pe langa...ma ia ca i-a urcat pe harta pe kyto si es...ca bat tot la 30-0...dar ei intra in cupa dasta de publicari si dastea...si vad ca se cunosc oamenii..subdivizionari destia vezi peste tot~$@:L

Share This

Înapoi la “Competitii”