Reclamatii.

Cupe / competiţii @Counter-Strike.
Malaciuca_Tfs
V.I.P. (donor)
V.I.P. (donor)

Re: Reclamatii.

Mesajde Malaciuca_Tfs » 07 Mar 2010, 16:11

=)) mai faceti cupe dintr-astea cu copii retardati de 15 ani =))).

Share This

log1c
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde log1c » 07 Mar 2010, 20:01

Mama deci enZ asta nu sufera cat eu si inca 5 ca mine la un loc in zilele BUNE !!! datii ban pe forum ca numai il suport si datii si lu taifas ca face posturi pe forum si e gogoasa omu.
Daca trebui sa te bati , ar fi bine sa-i omori pe fraieri.
CooL
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde CooL » 08 Mar 2010, 00:33

eNzzz scrie:haha..si parca era cupa pe clanuri amice..voi nici nu sunteti echipa..cand pierdeti il chemati pe stocker din iWish..nu ca o fii cn stie ce eu ma joc cu unu de la el din clan..dar era pe clanuri..asa eu sunt din Ploiesti..il treceam pe kyto pe sonic si paul1ca rezerve si cand pierdeam ii chemam pe ei..in fine..SLABI!

Ma tu gandesti inainte sa spui ceva? Ce clanuri ma baiatule, fiecare si-a facut o echipa sa joace la cupa asta ... si daca tu esti chior si nu ai vazut ca stocker era trecut pe forum pana sa iti inscri tu echipa de mari jucatori problema ta, ati inceput ca retardatii sa scrieti pe say cand am facut schimbare. Daca esti prieten cu kyto , sonic si paul1ca de ce nu ai vorbit cu ei sa jucati ? Scrii ca disperatu` numai aberatii.
TAO
V.I.P. (donor)
V.I.P. (donor)

Mesajde TAO » 08 Mar 2010, 02:04

CooL scrie:Ma tu gandesti inainte sa spui ceva? Ce clanuri ma baiatule, fiecare si-a facut o echipa sa joace la cupa asta ... si daca tu esti chior si nu ai vazut ca stocker era trecut pe forum pana sa iti inscri tu echipa de mari jucatori problema ta, ati inceput ca retardatii sa scrieti pe say cand am facut schimbare. Daca esti prieten cu kyto , sonic si paul1ca de ce nu ai vorbit cu ei sa jucati ? Scrii ca disperatu` numai aberatii.

Foarte adevarat !
Cand face urat Varsatorul?
Independent si incapatanat, se enerveaza instantaneu cand e contrazis sau nu e lasat sa faca ce vrea. Din fericire, ii trece repede. Iar oamenii il iubesc, fiindca e prietenos, saritor, optimist si ii contamineaza cu entuziasmul lui uneori atat de copilaros .

97% din cantitatea de droguri din ultimii 30 de ani a fost consumata de Varsatori...Varsatorii sunt deschisi la orice viciu de pe lume si nu se gandesc de doua ori...
Malaciuca_Tfs
V.I.P. (donor)
V.I.P. (donor)

Mesajde Malaciuca_Tfs » 08 Mar 2010, 13:01

log1c scrie:Mama deci enZ asta nu sufera cat eu si inca 5 ca mine la un loc in zilele BUNE !!! datii ban pe forum ca numai il suport si datii si lu taifas ca face posturi pe forum si e gogoasa omu.

Te-ai simtil logic pardon cu 1 =)).
Cum sa fii cl si sa te dea afara din echipa =)).

Share This

Înapoi la “Competitii”