Pronosticuri grupa B

Cupe / competiţii @Counter-Strike.
DELIGHT
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Re: Pronosticuri grupa B

Mesajde DELIGHT » 28 Feb 2010, 03:37

anime scrie:lasa-ma ca daca il iau pala sau pala ia pe cine vrei ca tot la 0 va batem =))

noi suntem slabutzi recunosc (fara nicio suferintza sau modestie ) iar CsM vad ca sunt favoriti la casele de pariuryyy ~ ideea e k.. nu am luat la 0 in viata mea :)

ps: ta0 .. zi cate runde vretzi sa luatzi k sa negociem =)))))))))))))))))))
stati drepti, trece Dinamo !

Share This

log1c
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde log1c » 28 Feb 2010, 04:18

ps: ta0 .. zi cate runde vretzi sa luatzi k sa negociem =)))))))))))))))))))[/quote]
Culmea , asa mi-a zis C0rtizon cupa trecuta , si in timpul meciului se ascundea prin catacombe sa prinda si el cate 1 frag. Ca bine zici cristin3l , la ce premii sunt eu n-am nici un interes :)))))) dar ma rog jucam4fun.
Daca trebui sa te bati , ar fi bine sa-i omori pe fraieri.
TAO
V.I.P. (donor)
V.I.P. (donor)

Mesajde TAO » 28 Feb 2010, 05:05

log1c e sufletul echipei. V-am mai zis el e miezul la mine. Eu + el + 3 publicari :(
Cand face urat Varsatorul?
Independent si incapatanat, se enerveaza instantaneu cand e contrazis sau nu e lasat sa faca ce vrea. Din fericire, ii trece repede. Iar oamenii il iubesc, fiindca e prietenos, saritor, optimist si ii contamineaza cu entuziasmul lui uneori atat de copilaros .

97% din cantitatea de droguri din ultimii 30 de ani a fost consumata de Varsatori...Varsatorii sunt deschisi la orice viciu de pe lume si nu se gandesc de doua ori...
donni
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde donni » 28 Feb 2010, 07:31

auzi +3 publicari :o) :o) :o) da u ce esti nu esti tot publicar??
TAO
V.I.P. (donor)
V.I.P. (donor)

Mesajde TAO » 28 Feb 2010, 07:53

Posibil sa am mai multe ore de mixuri decat ai tu de cs in total :(
Independent si incapatanat, se enerveaza instantaneu cand e contrazis sau nu e lasat sa faca ce vrea. Din fericire, ii trece repede. Iar oamenii il iubesc, fiindca e prietenos, saritor, optimist si ii contamineaza cu entuziasmul lui uneori atat de copilaros .

97% din cantitatea de droguri din ultimii 30 de ani a fost consumata de Varsatori...Varsatorii sunt deschisi la orice viciu de pe lume si nu se gandesc de doua ori...
log1c
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde log1c » 28 Feb 2010, 07:57

Posibil sa am mai multe ore de sex de cat aveti voi de cs ( public + mix ) sau nu ca sunteti cyborgi si jucati toata ziua HAHAHHAH pwp all.
Daca trebui sa te bati , ar fi bine sa-i omori pe fraieri.
TAO
V.I.P. (donor)
V.I.P. (donor)

Mesajde TAO » 28 Feb 2010, 08:00

Sa nu te doara mana de la atat sex :( s@L

SpiRy1
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde SpiRy1 » 28 Feb 2010, 12:58

log1c scrie:Culmea , asa mi-a zis C0rtizon cupa trecuta , si in timpul meciului se ascundea prin catacombe sa prinda si el cate 1 frag. Ca bine zici cristin3l , la ce premii sunt eu n-am nici un interes :)))))) dar ma rog jucam4fun.

Prinzi experienta! Ca si asa nu prea ai fan mmb ! S@LuT :-$
DELIGHT
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde DELIGHT » 01 Mar 2010, 16:36

log1c scrie:ps: ta0 .. zi cate runde vretzi sa luatzi k sa negociem =)))))))))))))))))))

Culmea , asa mi-a zis C0rtizon cupa trecuta , si in timpul meciului se ascundea prin catacombe sa prinda si el cate 1 frag. Ca bine zici cristin3l , la ce premii sunt eu n-am nici un interes :)))))) dar ma rog jucam4fun.[/quote]

Tocmai am zis mai sus k suntem prea slabutzi .. a fost doar o gluma:))
Pentru cunostintza ta vezi ca la cupa trecuta doar eu cu corti am jucat din cei inscrisi .. cu 5 min inainte ne rugam pe aia pe mess sa joace ... pentru k erau plecati baietii :D
Nu este o scuza dar ai avut echipa .. ibraim si baietii sunt in A acum.
Poate acum o sa fie invers :D sa ne luam revansa...so .. cel mai bun sa castige :)
DELIGHT
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde DELIGHT » 01 Mar 2010, 16:41

SpiRy1 scrie:
log1c scrie:Culmea , asa mi-a zis C0rtizon cupa trecuta , si in timpul meciului se ascundea prin catacombe sa prinda si el cate 1 frag. Ca bine zici cristin3l , la ce premii sunt eu n-am nici un interes :)))))) dar ma rog jucam4fun.

Prinzi experienta! Ca si asa nu prea ai fan mmb ! S@LuT :-$

ce e cu MaMiscBine ? :D
SpiRy1
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde SpiRy1 » 01 Mar 2010, 20:17

Log1c =fan mmb,ma ameninta cu ei =))ca joaca cu el si cu puse in echipa :)) ei sunt echipa , individual numai joaca la fel de bine! cum joaca cu manyax
DELIGHT
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde DELIGHT » 01 Mar 2010, 23:37

sa stii ca mmb chiar face diferentza si individual .. chiar si puse .. ii stiu foarte bine :D
dar joaca 2 vs 5 ? =))
SpiRy1
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde SpiRy1 » 02 Mar 2010, 03:11

am jucat eu contra lui mmb la un mix...crede-ma numai dadea ca la LAN...dabea reusea sa se tina pe plus ...era tot intro cupa
DELIGHT
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde DELIGHT » 06 Mar 2010, 21:17

SpiRy1 scrie:am jucat eu contra lui mmb la un mix...crede-ma numai dadea ca la LAN...dabea reusea sa se tina pe plus ...era tot intro cupa

da ... eu de fiecare data cand am jucat cu ei pe lan in topnet nu prea era cine stie ce mmb .. dar .. are momente. . oricum joaca bine :D
demeuts
V.I.P.
V.I.P.

Mesajde demeuts » 06 Mar 2010, 22:54

ne-au batut la 0 :( fara muerte ... daca era muerte scoatem si noi 1-2 runde

Share This

Înapoi la “Competitii”