unbann soarece

Daca vrei unban trebuie sa ai dreptate!
soarece
Member
Member

unbann soarece

Mesajde soarece » 27 Mai 2018, 21:42

Nick: soarece
IP: 89.39.94.233
SteamID: STEAM_0:0:988785296
Data şi ora: 27.05.2018 // in jurul orei 21:30
Motiv: lipsa , am primit bann fara sa imi ceara cineva,, wg ,,poze ,,
era on admin v!s si krav
Dovada:ImagineImagine
si am si testul wg la ora care am primit bann-ul
http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1374319

Share This

soarece
Member
Member

Re: unbann soarece

Mesajde soarece » 27 Mai 2018, 21:54

Nu inteleg cum se da bann la ,,CERERE,, am vazut in bann-list la krav,fara sa imi ceara wg sau altele ... :romeonet: :romeonet: :romeonet:
|LE|Krav
Gold Member
Gold Member

Mesajde |LE|Krav » 27 Mai 2018, 22:59

Stai linistit ca eu ti-am dat ban

Explica-mi si mie cum ai tras acel head, prin acel zid?

PS: Nu trebuie sa imi trimiti mie PM cu explicatii ;)
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Hyman G. Rickover ~ " Good ideas and innovations must be driven into existence by courage and patience."
"INFRANGEREA este adesea o situatie temporara. RENUNTAREA este cea care o face permanenta."
soarece
Member
Member

Mesajde soarece » 27 Mai 2018, 23:11

Am spus si repet joc la sunet si multi din admini deja stiu . eu nu am timp de prosti cu coduri ,intru seara sa ma relaxez dupa o zi de munca si din cate vad jucatori cam rar pe server de o vreme si daca se da si bann la cei care sunt ,fara sa fi sigur ca are cod si tu ma sti foarte bine cum joc si de cand ... nu cred ca serverul ar sa mai fie full cum era odata ;) :romeonet: :romeonet:
|LE|Krav
Gold Member
Gold Member

Mesajde |LE|Krav » 28 Mai 2018, 00:45

soarece scrie:Am spus si repet joc la sunet si multi din admini deja stiu . eu nu am timp de prosti cu coduri ,intru seara sa ma relaxez dupa o zi de munca si din cate vad jucatori cam rar pe server de o vreme si daca se da si bann la cei care sunt ,fara sa fi sigur ca are cod si tu ma sti foarte bine cum joc si de cand ... nu cred ca serverul ar sa mai fie full cum era odata ;) :romeonet: :romeonet:

Vorbim despre ce este acum, nu despre ce a fost, da?
Asa ca uita-te acolo, nu este vorba ca nu este serverul full ci de cum joci tu in demo asa ca nu o mai bate in cap aiurea.

Astept cat mai multe pareri
Hyman G. Rickover ~ " Good ideas and innovations must be driven into existence by courage and patience."
"INFRANGEREA este adesea o situatie temporara. RENUNTAREA este cea care o face permanenta."
soarece
Member
Member

Mesajde soarece » 28 Mai 2018, 08:08

am dat si testul wg de la data si ora care am jucat... se vede ca nu am jucat cu cod si ca nu am folosit asa ceva :-?
S13g3
Power User
Power User

Mesajde S13g3 » 28 Mai 2018, 10:48

Are un stil de joc tare urat ce-i drept, pandeste si trage mereu prin pereti.. De multe ori sta cu tinta de la distanta mare pe adversari in demo si iese tragand.. Eu zic sa ramana ban-ul.
soarece
Member
Member

Mesajde soarece » 28 Mai 2018, 11:40

Scrie undeva ca nu este voie sa tragi prin pereti daca joci la sunet ? si daca in testul wg este totul bine in poze de la alti admini care mi-au facut arata bine, de ce sa raman cu bann ? pentru ca am ajuns sa trag mai repede decat alt jucator si repede bann. asa se procedeaza aici ? :-?? :-??
S13g3
Power User
Power User

Mesajde S13g3 » 28 Mai 2018, 11:45

Prea te uiti prin peretii aia soarece
|LE|Krav
Gold Member
Gold Member

Mesajde |LE|Krav » 28 Mai 2018, 15:34

soarece scrie:am dat si testul wg de la data si ora care am jucat... se vede ca nu am jucat cu cod si ca nu am folosit asa ceva :-?

Lasa wg...ca nu ma bazez eu pe wg si poze, demo ii dovada cea mai clara
soarece
Member
Member

Mesajde soarece » 28 Mai 2018, 21:46

Rog si alti admini sa isi dea cu parerea,,,doresc sa joc ,nu joc cu coduri,joc la sunet de multa vreme si se vede clar ca nu am nimic in wg si sa spuna si alti admini care mi-au facut poze ca nu am avut niciodata nimic.nu vreau doar un admin sa isi dea cu parea si sa raman cu bann. eu nu sunt copil care intra pentru a face scor,eu vin de la munca seara si joc sa ma relaxez si deja am ceva timp de cand joc pe acest server pe care sunt prieten cu multa lume de aici si daca am tras in acest demo foarte bine si din noroc am nimerit pe cei 2 ,nu cred ca trebuie sa raman cu bann. :romeonet: :romeonet: :romeonet:
Diana^
Owner-CS
Owner-CS

Mesajde Diana^ » 29 Mai 2018, 12:30

Eu nu prea cred ca merita ban fiindca i-am facut de sute de mii de ori ss si nu avea nimic. Pana la urma urmei e doar un joc, nu cred ca s-ar chinui atat de tare sa joace cu coduri.
Dream as if you live forever and live as if you die today . :)
Dexxter
Admin Server
Admin Server

Mesajde Dexxter » 29 Mai 2018, 17:48

Daca ne luam dupa primele runde din demo zici ca are wall dar e vorba de soarece.
Ma uit mereu cand joc cu el si de cele mai multe ori nu trage fix pe jucator cum e in primele faze de la demo.
Dar la ultima faza nu cred ca stia ca cel de la tero era acolo ca statea pe loc si nu l-a auzit.Isi reincarca arma si cum il vede schimba cu shotgun.
:-? Dupa ultima faza si wg, nu cred ca merita ban.
shade
V.I.P.
V.I.P.

Mesajde shade » 29 Mai 2018, 17:59

Nu cred ca are ceva sobolanul din experienta jocului cu el. Intr-adevar fazele din demo sunt putin dubioase pentru ca pare ca se uita la oameni prin pereti, dar avand in vedere ca e snow cam stii pe unde sunt oricum. Cumpara-ti steam si scapa de stres :)
|LE|Krav
Gold Member
Gold Member

Mesajde |LE|Krav » 29 Mai 2018, 18:55

Gata soarece, macar acum s-a lamurit treaba si nu iti mai face nimeni nimic

Share This

Înapoi la “Cereri Unban”