Apartament nou in Brasov

Informatii Istorice Culturale Literare Artistice Stintifice
AdamV
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Apartament nou in Brasov

Mesajde AdamV » 25 Oct 2018, 18:16

Asadar, vreau sa imi cumpar un apartament in Brasov si de preferat ar fi unul nou ca nu prea am incredere in blocurile comuniste.

M-am oprit la Coresi: https://new.flatfy.ro/coresi-avantgarden-brasov par bine finisate si cu materiale de calitate.

Intrebarea mea este urmatoarea, mai are careva luat vreun apartament de la ei sa imi spuna daca intr-adevar sunt atat de bune pe cat arata?

Share This

bodyspeed
Moderator
Moderator

Re: Apartament nou in Brasov

Mesajde bodyspeed » 27 Oct 2018, 15:04

Aproape de fiecare data cand ma duc in Brasov stau la Alphaville (Str. Carpatilor), blocurile noi construite, fiecare dotat cu centrala termica, balcoane generoase si toate cele necesare doar pentru a te muta direct. Te poti interesa..e o idee. Succese! ;)
Keep calm and drink ABSINTHE!
AdamV
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde AdamV » 29 Oct 2018, 11:47

Le stiu, din pacate nu sunt fan al zonei respective. Carpatilor a fost intotdeauna o zona destul de aglomerata, din pacate.
lenaivas
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde lenaivas » 09 Noi 2018, 14:29

Caut si eu o casa in Drumul Taberei. Am incercat pe Flatfy dar nu am gasit. Stie cineva unde gasesc?
Ultima oară modificat 16 Noi 2018, 14:42 de către lenaivas, modificat 1 dată în total.
AdamV
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Mesajde AdamV » 12 Noi 2018, 13:13

Imobiliare ro au destul de multe anunturi dar multe dintre ele nu sunt chiar compatibile cu realitatea....

Share This

Înapoi la “Informaţii generale”